Dodatek Horizons do Elite: Dangerous wkrótce na Xbox One

Razem z pakietem The Engineers.

Rozszerzenie Horizons do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous zadebiutuje na Xbox One już 3 czerwca, rozpoczynając drugi „sezon” treści na tej konsoli.

1
Pew pew pew!

Kolejna data: po opóźnieniu, dodatek The Engineers pojawi się na PC jeszcze w tym miesiącu - 26 maja - razem z darmową aktualizacją dla wszystkich graczy.

Horizons to większy pakiet treści, w skład którego wchodzą właśnie rozszerzenia The Engineers oraz - wcześniej - Planetary Landings, z lądowaniem na planetach. Posiadacze Xbox One dostaną od razu oba te elementy.

The Engineers wprowadza sporo znaczących nowości i modyfikacji, w tym system rzemiosła i rozwinięte pozyskiwanie cennego wyposażenia z wraków.

Nie można zapomnieć też o tytułowych inżynierach, którzy to właśnie będą odpowiedzialni za dostarczanie schematów i montowanie wyposażenia. Są to postacie niezależne z własnymi specjalizacjami, historią, wymaganiami i nastawieniem do postaci gracza.

Będziemy musieli budować relacje z każdym z osobna. Do tego możliwość rozwoju statystyk poszczególnych modułów naszego statku czy też „eksperymentalne” efekty broni.

Wszystkie przyszłe dodatki będą już debiutowały jednocześnie na PC i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami