Prezentacja nowości i fabuły w zwiastunie Fallout 4: Far Harbor

Dodatek debiutuje już jutro.

Deweloperzy z Bethesdy opublikowali nowy materiał poświęcony rozszerzeniu Far Harbor do Fallout 4. Zaprezentowano między innymi nowe elementy wyposażenia, które będzie mógł zdobyć bohater.

Z uwagi na charakter wideo, ostrzegamy przed spoilerami - w filmie zawarto sceny z wielu lokacji, pokazano interesujące przedmioty, a także kolejnego towarzysza postaci.

Far Harbor debiutuje już jutro, 19 maja. To największy - pod względem wielkości lokacji - dodatek stworzony do tej pory przez Bethesdę. Gracze odwiedzą wyspę w amerykańskim stanie Maine.

Nowy kompan to niejaki Longfellow, który może służyć za przewodnika. Spotykamy go stosunkowo szybko po dotarciu do nowej lokacji. Jest zrzędliwym i niezbyt przyjemnym rybakiem.

Przeciwnicy zamieszkujący wyspę to zmutowane i przerośnięte wersje różnych wodno-bagiennych stworzeń. Natkniemy się chociażby na potwora przypominającego rybę z morskich głębin.

Do zdobycia czeka nowy pancerz, będący najsilniejszym zestawem zbroi w całej grze, nie licząc pancerza wspomaganego. Pojawi się też wyrzutnia harpunów i szybka strzelba.

Główny wątek fabularny związany będzie z kultem Dzieci Atomu. Scenarzyści postanowili przyjrzeć się motywacjom tej grupy. Przygotowano kilka zróżnicowanych zakończeń.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami