Batman: Arkham Asylum i Arkham City trafią na Xbox One i PS4

W odświeżonych wersjach.

Przedstawiciele Warner Bros. zapowiedzieli odświeżone wersje gier Batman: Arkham Asylum i Arkham City. Na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukażą się 29 lipca w pakiecie Batman: Return to Arkham.

01

Wygląda na to, że nie trafią jednak na PC - w rozesłanej do mediów informacji prasowej zabrakło wzmianki o komputerach osobistych.

W zestawie zabraknie Arkham Origins - jedynej części serii, której nie stworzyło studio Rocksteady.

Wchodzące w skład zestawu produkcje zostaną przeniesione na silnik Unreal Engine 4 (oryginały powstały w oparciu o poprzednią edycję technologii), co wpłynie na poziom oprawy wizualnej.

Autorzy obiecują, że w tytułach znajdą się ulepszone modele postaci, poprawie ulegnie też wygląd otoczenia oraz efektów graficznych, w tym oświetlenia i cieni. Gry zawierać mają też wszystkie wydane dotychczas dodatki DLC.

Za nowe wersje Arkham Asylum i Arkham City odpowiada chińska firma Virtuos. Wcześniej zespół pomagał w przeniesieniu na PS4 Heavy Rain, a także w pracach nad Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Poniżej obejrzeć można opublikowany przez Warner Bros. zwiastun zestawu, a także kilka udostępnionych obrazków z odświeżonych edycji gier.

02
03
04

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami