Batman: Arkham Asylum i Arkham City trafią na Xbox One i PS4

W odświeżonych wersjach.

Przedstawiciele Warner Bros. zapowiedzieli odświeżone wersje gier Batman: Arkham Asylum i Arkham City. Na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukażą się 29 lipca w pakiecie Batman: Return to Arkham.

01

Wygląda na to, że nie trafią jednak na PC - w rozesłanej do mediów informacji prasowej zabrakło wzmianki o komputerach osobistych.

W zestawie zabraknie Arkham Origins - jedynej części serii, której nie stworzyło studio Rocksteady.

Wchodzące w skład zestawu produkcje zostaną przeniesione na silnik Unreal Engine 4 (oryginały powstały w oparciu o poprzednią edycję technologii), co wpłynie na poziom oprawy wizualnej.

Autorzy obiecują, że w tytułach znajdą się ulepszone modele postaci, poprawie ulegnie też wygląd otoczenia oraz efektów graficznych, w tym oświetlenia i cieni. Gry zawierać mają też wszystkie wydane dotychczas dodatki DLC.

Za nowe wersje Arkham Asylum i Arkham City odpowiada chińska firma Virtuos. Wcześniej zespół pomagał w przeniesieniu na PS4 Heavy Rain, a także w pracach nad Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Poniżej obejrzeć można opublikowany przez Warner Bros. zwiastun zestawu, a także kilka udostępnionych obrazków z odświeżonych edycji gier.

02
03
04

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami