This War of Mine nadal napędza wyniki 11 bit studios

The Little Ones latem na PC.

Polskie 11 bit studios wypracowało w pierwszym kwartale tego roku zyski na rekordowym poziomie 4,59 mln zł, napędzane w dalszym ciągu sprzedażą This War of Mine.

1
This War of Mine: The Little Ones

Od premiery strategii w listopadzie 2014 roku minęło już sporo czasu, lecz zainteresowanie pobudziła odsłona konsolowa, wydana pod koniec stycznia na PlayStation 4 i Xbox One.

„Bardzo solidne wyniki finansowe za pierwszy kwartał (był to najlepszy początek roku w historii firmy) to oczywiście konsekwencja utrzymującej się na wysokim poziomie sprzedaży gry This War of Mine, mimo że od jej premiery minął już grubo ponad rok” - czytamy w raporcie zarządu.

„Przychody z jej sprzedaży miały znaczący wpływ na wyniki finansowe za pierwszy kwartał. Istotne znaczenie dla rezultatów za ten okres miała też premiera - 8 lutego - chińskiej wersji językowej, co zbiegło się z chińskim Nowym Rokiem.”

Plany na nadchodzące miesiące obejmują między innymi wydanie konsolowego rozszerzenia The Little Ones do This War of Mine także na PC. Debiut płatnego DLC zaplanowano na przełom drugiego i trzeciego kwartału. Nie jest obecnie jasne, czy posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli liczyć na niższą cenę lub inną formę promocji.

W drugim kwartale przyszłego roku zadebiutuje za to nowa, tajemnicza produkcja, znana pod roboczym tytułem Industrial. Pierwszy teaser tego tytuł zobaczymy jesienią.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami