Rajdowa Monza w nowym zwiastunie Valentino Rossi: The Game

Przesiadka do samochodu.

PQube Games wraz ze studiem Milestone opublikowało nowy zwiastun Valentino Rossi: The Game, prezentujący rajdowe zmagania na włoskim torze Monza.

1

Produkcja skupia się na postaci tytułowego dziewięciokrotnego mistrza świata serii MotoGP. Oprócz zawodów motocyklowych, w grze dostępne będą inne dyscypliny, w tym rajdy samochodowe.

Zwiastun przedstawia imprezę Monza Rally, która składa się z dziewięciu odcinków specjalnych. Pojawi się też Monza Master's Show.

Zawody będą wymagać od graczy dużej precyzji, technicznego pokonywania zakrętów i umiejętnego korzystania z hamulca ręcznego.

Wśród zawodników pojawi się Valentino Rossi, a także inni członkowie VR46 Academy Riders. Alternatywnie gracze będą mogli stworzyć własną postać.

W grze oprócz serii MotoGP i rajdów, dostępne będą również zawody Flat Track i R1M. Gracze wezmą też udział w drifcie na dwóch specjalnie przygotowanych torach.

Valentino Rossi: The Game zadebiutuje dokładnie 17 czerwca na PlayStation 4 i Xbox One. Obecnie nie wiadomo, jakie będą losy wersji PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami