System walki w nowych zwiastunach gry akcji Attack on Titan

Plus: bonusy do preorderów.

Koei Tecmo opublikowało pięć nowych zwiastunów A.O.T. Wings of Freedom - europejskiej wersji gry akcji, opartej na mandze i anime „Attack on Titan”.

01

Pierwsze dwa filmy koncentrują się na systemie walki. W starciach z tytułowymi tytanami gracze skorzystają ze służącego też do eksploracji otoczenia pancerza. Zasilany będzie paliwem, które należy stale uzupełnić.

Zbroja wyposażona ma być w zużywające się stopniowo ostrza. Co niemniej ważne, uszkodzona broń zada mniejsze obrażenia, dlatego czasem trzeba będzie wymienić oręż.

W grze pojawi się możliwość poważnego zranienia wroga - w pierwszym ze zwiastunów widzimy, jak protagonista odcina przeciwnikowi kończynę.

W pojedynkach z tytanami gracze skorzystają z pomocy towarzyszy - w skład zespołu wejdą maksymalnie cztery postacie, rekrutowane w trakcie zabawy.

Wśród dostępnych bohaterów znajdą się między innymi Eren, Mikasa i Armin. Na nich właśnie skupiają się kolejne trzy trailery.

To nie wszystko - przedstawiciele Koei Tecmo zaprezentowali także bonusy przedpremierowe A.O.T. Wings of Freedom. Osoby, które kupią produkcję w przedsprzedaży, otrzymają dwa DLC - paczkę broni i kostiumów dla Erena i Leviego oraz zestaw ubrań dla Mikasy.

Ponadto na PS4 gra dostępna będzie w wydaniu specjalnym - Treasure Box. Składać ma się z artbooka, ścieżki dźwiękowej, ręcznika z Eren, Mikasą i Levim, sześciu odznak z wizerunkami wspomnianych protagonistów oraz kodu na dodatkowy strój dla Armina.

Fabuła koncentruje się na pierwszym sezonie anime „Attack on Titan”, odtwarzając wiele z charakterystycznych scen i oferując szereg znanych postaci. Trójka głównych bohaterów ocalała po ataku tytanów i postanawia dołączyć do jednostki Scout Regiment, planując pomścić znajomych.

W specjalnym trybie zagramy także jako tytan, samemu siejąc zniszczenie i pożogę. Attack on Titan w lutym tego roku zadebiutowało już w Japonii, zbierając pozytywne oceny w recenzjach.

A.O.T. Wings of Freedom zadebiutuje 26 sierpnia na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i PS Vita.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami