Więcej muzyki w radiu - mod do Fallout

Ponad setka nowych utworów.

Seria Fallout słynie z legendarnej już ścieżki dźwiękowej. Wpadające w ucho utwory z lat 50. były dla wielu graczy okazją do zetknięcia się z charakterystyczną muzyką z połowy XX wieku po raz pierwszy. Civilization, Butcher Pete czy znany z trailera gry Wanderer w wykonaniu Dion, a także cały szereg twórczości Ink Spots, to utwory które przywołuje się w pamięci, nawet w najmniej odpowiednich chwilach. Teraz mamy jeszcze więcej muzyki.

Z czasem nawet te najbardziej wpadające w ucho piosenki potrafią jednak zbrzydnąć, a ciągłe odsłuchiwanie tego samego w radiu Diamond City zaczyna być nudzące. Na ratunek przybywa mod, który do kolekcji taśm Travisa dodaje ponad setkę nowych utworów z epoki. Od teraz rozprawiać się będziemy z brudnymi ghulami w rytm nowych, skocznych utworów, trzymających klimat złotych lat Ameryki.

W kolekcji znajdziemy wiele utworów znanych z poprzednich części, w nowej aranżacji. Większość to nowe, nieznane fanom serii kompozycje, które usłyszymy po raz pierwszy. Wszystkie pliki wykorzystywane przez mod zostały pobrane z archiwów nagrań na zasadzie licencji Creative Commons OK, więc pobieranie i wykorzystywanie moda jest w pełni legalne, a utwory dostępne za darmo.

Jak działa mod?

Mod sprawia, że repertuar radia Diamond City wzbogaci się o ponad setkę utworów z epoki. Trzymające klimat piosenki to stara licencjonowana muzyka, która swoją stylistyką przypomina pozostałe utwory wykorzystywane przy serii Fallout.

001

Jak zainstalować moda?

Przy instalacji moda korzystać będziemy jedynie z programu Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, przechodzimy do zakładki „FILES”, która zawiera wymagany do działania plik. Pamiętajmy, aby wcześniej się zalogować. Rozmiar pobieranego pliku wymaga korzystania z konta na nexusmods.com. Po kliknięciu w „DOWNLOAD WITH MANAGER”, wystarczy aktywować plik, a nowe utwory pojawią się w grze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Dzika, zielona roślinność - mod do Fallout 4

Kolejny mod zamienia pustkowia Bostonu w zarośniętą dżunglę pełną zieleni. Jeżeli kiedyś myśleliśmy nad zmianą Fallouta w The Last of Us, ten mod daje nam taką szansę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami