Uncharted 4 - Rozdział 20: W potrzasku

Nate i Elena odnajdują Sama i ratują go z rąk najemników Nadine.

Długie poszukiwania Sama zakończyły się sukcesem, bo Nate odbija go z rąk ludzi Nadine. Jednak nie cieszy się długo z obecności brata. Ten postanawia wykorzystać okazję i na własną rękę dokończyć przygodę odnalezienia pirackiego skarbu. Nie słucha rad Nate'a i Sully'ego, wyruszając w góry po złoto.

Na cmentarzysku statków

Wejdź na skałę tę na wprost. Podbiegnij do Eleny, a potem skocz na skałę z prawej strony, potem na kolejną przed tobą. Wejdź po niej na górę, wspinając się po kamieniach po lewej stronie. Na górze zobaczysz cmentarzysko statków.

Idź w prawo zeskakując z góry. Zaczep linę (L1) o belkę wiszącą nad twoją głową. Rozbujaj linę i skocz na lewo, na półkę skalną. Z niej przedostań się na lewo, po deskach zaczepionych w górze. Ponownie wykonaj tę samą czynność idąc w lewo, po czym rozbujaj się na drążku i skocz przed siebie.

Włączy się krótka animacja, po niej zeskocz na skałę z lewej strony a z niej na dół, na pokład statku. Uważaj, bo zaczną cię atakować napastnicy biegnący właśnie od strony statku. Chowaj się za przeszkodami i eliminuj ich jeden za drugim.

uncharted4064
Skocz po belce i drążku w dół, gdzie czeka na ciebie banda przeciwników

W pewnym momencie pojawią się dwaj snajperzy oraz dwaj mocno uzbrojeni przeciwnicy z gatlingami. Skup na nich cały swój ostrzał.

Gdy zabijesz wszystkich wrogów, kieruj się na lewo, przez wodę, w głąb mapy. Wejdź na prawo do zniszczonego statku i kieruj się na prawo. Chowaj się za osłonami, bo i tu czyhają na ciebie najemnicy.

Na końcu statku znajdują się drzwi, przez które nie możesz przejść, bo zasłaniają je zawalone deski. Podejdź do nich i usuń je z drogi (wciskaj ∆). Momentalnie włączysz się do walki, bo z lewej strony napastnicy zeskoczą ze statku. Schowaj się za kamieniami i zabij ich.

Odbicie Sama

Po walce biegnij w lewą stronę, zeskocz ze skały. W oddali zobaczysz Sama. Skieruj się do wnętrza statku i zabij stojących tam oponentów. Stocz krótką walkę, potem idź na lewo i dalej na wprost, a dojdziesz do statku, na którym stoi twój brat.

Wejdź po drabinie, którą Sam ci opuści. Momentalnie zawali się podłoga i spadniecie na dolny pokład. Przed wami ujrzycie bandę oponentów. Schowaj się i ostrzeliwuj ich, w najpierw zabij pierwszego od lewej żołnierza strzelającego z bazooki.

Gdy wrogów wyeliminujesz, biegnij przed siebie i po zabudowaniach na lewo. Na końcu podniesiesz bazookę, wyceluj nią w przeciwników nadbiegających na statku z naprzeciwka. Gdy ich wybijesz, przejdź na wspomniany statek po złamanym maszcie z lewej strony.

Tam zeskocz na pokład i kontynuuj marsz na przód zabijając kolejnych napastników. Gdy nadjedzie ciężarówka, schowaj się i po chwili pobiegnij na lewo, do miejsca, w którym czeka na ciebie Elena by wciągnąć cię do kryjówki.

uncharted4065
Zawieś linę i skocz na drugi statek bądź dostań się do niego po zwalonym maszcie z lewej strony

Biegnij za partnerami, gdy drogę zatarasuje ci armata, przeskocz ją. W pewnym momencie spadniesz do wody, czym prędzej kieruj się do powierzchni by zaczerpnąć powietrza. Jeszcze dwukrotnie musisz się zanurzać i wynurzać, aż w końcu trafisz na plażę. Tam od razu przywitają cię napastnicy. Zabij ich będąc jeszcze w wodzie.

Walka na plaży i ucieczka przed ciężarówką

Wyjdź na plażę i zabij pozostałych najemników. Po chwili z prawej strony, na skarpie, pojawi się ciężarówka. Uważaj na ostrzał z niej. Z pojazdu wyskoczy kilku żołnierzy zabij ich i podnieś bazookę, którą jeden z nich pozostawi. Wyceluj bazooką w ciężarówkę i strzel, a ta wybuchając spadnie w budynek przed tobą.

Wejdź do budynku, a po chwili za tobą pojawi się drugi wóz. Wskocz na prawo, na półkę. Gdy pojazd zniszczy dom, uciekaj przed siebie. Na końcu drogi skręć w prawo, wejdź na daszek, a po nim na dom. Z niego na kolejny, aż spadniesz do alejki. W niej biegnij na wprost, następnie skocz na daszek, z niego skocz na linie (L1), z niej na drążek a potem na wprost, na murek. Biegnij w dół ekranu, przeskakując kolejne przedmioty pojawiające się na twojej drodze.

Gdy ciężarówka zawiśnie na skarpie, podnieś z ziemi (leży przed tobą) bazookę i zniszcz pojazd. Potem zerknij w lewo, pojawi się Sully. Podbiegnij do niego i doskocz do wyciągniętej przez niego ręki (∆).

uncharted4066
Dopchnij wóz do ściany i wejdź na niego przedostając się na drugą stronę muru

Obejrzyj długą scenkę przerywnikową, a potem pójdź za Sullym, przechodząc przez bramę miasta. Idź na wprost, przejdź przez zerwany mostek, za którym skręć w prawo. Sully pokaże ścianę, z której zeskoczył idąc po Nate'a. By wskoczyć na nią, pójdź na prawo i przesuń (∆) wóz do miejsca wskazanego przez towarzysza.

Wejdź po wozie, a potem po zabudowaniach. Idź za Sullym kierującym cię do stodoły z lewej strony. Skieruj się na prawo, po skrzyni skocz na belkę na ścianie, a potem przejdź przez okno. Idź w lewo, dojdź do zwalonej belki i wraz z Samem przesuń ją (∆). Następnie wejdź na belkę i przeskocz z niej na wprost.

Idź w prawo, odwróć się w stronę przyjaciół i rzuć linkę w stronę windy (L1). Ściągnij ich do siebie (trzymaj L1). Na koniec wciągnij się na linie i kołysząc się skocz (X) w kierunku brata, który złapie cię i wciągnie na górę.

Gdy konstrukcja windy się zawali, wspinaj się po niej szybko i skocz w kierunku Sullivana. Idź za żoną, na wprost. Gdy wbiegniesz po schodach, po chwili zobaczysz wielką statuę pirata. Na prawo znajduje się wóz, pchnij go w kierunku ściany (∆).

Następnie: Uncharted 4 - Rozdział 21: Stróż brata mego

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami