Realistyczne dźwięki Pancerza Wspomaganego - mod do Fallout 4

Ciężki metal.

Pancerze wspomagane w Fallout 4 przeszły niemałą ewolucję. Po raz pierwszy jednak traktowane są bardziej jako pojazd niż strój, który zakładamy, by rozprawić się z mutantami. Zakładając - a raczej wchodząc - do Pancerza Wspomaganego, odczujemy potęgę i solidną budowę zbroi. Ciężka waga i gruba warstwa stali dają wrażenie, jakbyśmy sterowali robotem bojowym. Według niektórych dźwięki wydawane przez pancerz nie oddają jednak dostatecznie wagi i powagi urządzenia.

Niedługo po premierze gry, kiedy mody do Fallouta były nieskomplikowane, autorzy wprowadzali do rozgrywki małe zmiany. Jedną z takich zmian jest zwykła podmiana plików dźwiękowych Pancerza Wspomaganego. Za pomocą wgranych plików zmodyfikujemy hałas jaki wydaje stalowy potwór, kiedy przemierzamy pustkowia okolic Bostonu.

Pancerz Wspomagany będzie teraz syczał pneumatycznym silnikiem i siłownikami, szurał łożyskami i warczał ocieraną stalą. To jednak nie wszystko, ponieważ autor moda stworzył kilka wariantów dźwięków. Odgłosy zmienimy na bardziej robotyczne, z wyraźniejszymi dźwiękami hydrauliki lub dające wrażenie, że pancerz jest cięższy lub lżejszy.

Jak działa mod?

Modyfikacja dźwięków Pancerza Wspomaganego polega na uwydatnieniu dźwięków mających na celu wywarcie wrażenia ciężaru. Różne warianty dźwiękowe wprowadzają odgłosy hydrauliczne lub przypominające odgłosy robota.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji potrzebny będzie Nexus Mod Manager. Kiedy wejdziemy na stronę moda, musimy przejść do zakładki „FILES”, gdzie znajdziemy różne warianty moda. Po wybraniu odpowiadających nam dźwięków, klikamy na „DOWNLOAD WITH MANAGER” i czekamy aż plik zostanie pobrany. Na koniec wystarczy go aktywować w menadżerze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Latarka w Pip-Boyu - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawia, że latarka w Pip-Boyu kieruje promień światła przed postać gracza. Do tego oferuje ponad setkę tekstur plam światła, dynamiczne cienie i inne efekty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami