Blizzard obiecuje surowe kary dla nieuczciwych graczy w Overwatch

Permanentny ban.

Blizzard poinformował na oficjalnym forum strzelanki Overwatch, że nie będzie taryfy ulgowej dla graczy, którzy zdecydują się na jakąkolwiek formę oszustwa.

1

„Jeżeli gracz zostanie przyłapany na oszukiwaniu, używaniu hacków, botów czy zewnętrznego oprogramowania dającego jakąkolwiek przewagę, zostanie permanentnie usunięty z gry” - czytamy.

Przedstawiciel studia zapewnia, że rozgrywki będą na bieżąco monitorowane, a wszelkiego rodzaju nadużycia karane. Nie przewiduje się przy tym półśrodków w postaci ostrzeżeń lub czasowych blokad.

Blizzard udostępnił specjalny adres e-mail, pod którym można zgłaszać podejrzane zachowania i nieuczciwych użytkowników. Szczegóły na ten temat znajdują się na oficjalnym forum gry.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Najnowsza gra amerykańskiego studia jeszcze przed oficjalnym debiutem cieszy się dużą popularnością. W zeszłotygodniową otwartą betę zagrało niemal 10 milionów osób.

Premiera Overwatch już za niespełna dwa tygodnie. Sieciowa strzelanka zadebiutuje dokładnie 24 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami