Star Trek Online zmierza na PlayStation 4 i Xbox One

Z usprawnioną grafiką.

Perfect World Entertainment wraz z Cryptic Studios zapowiedziało, że Star Trek Online ukaże się jesienią na konsolach obecnej generacji - PlayStation 4 i Xbox One.

1

Tytuł otrzyma całą zawartość, która przez sześć ostatnich lat pojawiła się w wersji pecetowej. Mowa między innymi o 130 epizodach nawiązujących do klasycznej serii Star Trek. W grze spotkamy niektórych aktorów z serialu - Michaela Dorna, Tima Russa czy Jeri Ryan.

Oprócz tego deweloperzy zadbają o odświeżoną oprawę graficzną. Usprawniony zostanie system oświetlenia, nadający grze większego realizmu. Zmiany zadebiutują także w wersji pecetowej.

Twórcy pracują również nad przystosowaniem sterowania do konsolowego kontrolera. Głównym celem jest sprawienie, by zarówno walka w kosmosie, jak i na powierzchni planety była tak samo intuicyjna, jak za pomocą klawiatury i myszki.

Gracze będą mogli wybrać jedną z trzech frakcji - Federację, Klingonów lub Romulan. Kreację postaci urozmaicą 32 dostępne rasy.

Star Trek Online po zmianie modelu płatności w 2012 roku jest dostępny za darmo. Podobnie będzie w przypadku wersji konsolowych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami