Sceny z Toussaint w materiale od twórców Wiedźmina 3: Krew i Wino

Dziennik deweloperski.

Przedstawiciele CD Projekt RED opublikowali nowy materiał wideo o dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3. Twórcy przybliżają i opisują charakter księstwa Toussaint, które odwiedzi bohater.

Oczywiście ostrzegamy przed spoilerami - w filmie zaprezentowano nowe sceny i fragmenty rozgrywki.

- To malownicze miejsce, gdzie granica pomiędzy bajką a rzeczywistością zaciera się - podkreśla Marcin Michalski, jeden z deweloperów odpowiedzialnych za projekty lokacji.

Twórcy przypominają, że jednym z najważniejszych dóbr eksportowych Toussaint jest wino. Właściciele różnych winnic nasyłają najemników na konkurencję, a grupy bandytów grasują po szlakach handlowych - choć to bajkowa kraina, ma też swoje problemy.

- W tym regionie chcieliśmy także pokazać potwory, które istnieją tylko tam. Między innymi archespory i skolopendromorfy, które z okolicznych winnic tworzą swoje gniazda - zaznacza Paweł Kapała, projektant rozgrywki.

Kraina nie posiada regularnej armii, ale może poszczycić się dużą liczbą rycerzy, którzy przyrzekli wierność księżnej. Patrolują trakty, walczą z potworami. Nie mogą jednak poradzić sobie z pewną tajemniczą bestią, dlatego na miejsce wezwany zostaje Geralt.

Krew i Wino zadebiutuje 31 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami