Mapa Węgier - mod do Euro Truck Simulator 2

Mod dodający świetnie zaprojektowane Węgry.  

Będąca jedną z najładniej zaprojektowanych, mapa Węgier dodaje tytułowe państwo do puli krajów europejskich, dla których miejsca zabrakło w oficjalnym wydaniu gry. Pełne detali miasta nacieszą nasze oczy realizmem i gęsto ustawionymi modelami. Mod zawiera wiele charakterystycznych miejsc dla państwa i prezentuje się realistycznie w stosunku do autentycznej infrastruktury miast i połączeń drogowych.

Węgry to nie tylko miasta, ale także tereny wiejskie i długie autostrady. Kolorowe pola i zielone lasy. Świetnie umiejscowione mosty i wiadukty, a także wielkie, nietypowe dla gry skrzyżowania. Mapa wprowadza wiele nowatorskich dla Euro Trucka rozwiązań projektowania przestrzeni miejskiej, a gęstość i różnorodność otoczenia sprawi, że będziemy chcieli wyjść z ciężarówki i przejść się w niedostępne miejsca.

Jak w przypadku wielu skomplikowanych modów, nie obeszło się jednak bez błędów. Im bardziej różnorodny mod, tym większe narażenie na niedopatrzenia, niedociągnięcia i luki w projektowaniu. Na szczęście zespół odpowiedzialny za mapę Węgier wciąż pracuje nad ulepszeniami, a gęstość miast i różnorodność otoczenia, są wciąż zwiększane.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Autor
001
002
003

1. Wersja moda

0.9.28 (stan na 13.05.2016)

2. Zawartość moda

 • Nowe państwo - Węgry.
 • Nowe miasta i trasy.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

 • Pełnej wersji gry Euro Truck Simulator 2 na PC.

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Pobierz plik moda.
 2. Pobrany plik rozpakuj.
 3. Wypakowane pliki SCS przenieś do katalogu „C:\Users\nazwa użytkownika\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod”.
 4. Aktywuj mod w Menedżerze Modów w grze.
 5. Koniec! Mod został zainstalowany poprawnie.

5. Autor

Frank007
Strona moda.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami