EA nie obawia się premier Battlefield 1 i Titanfall 2 obok siebie

Gorąca jesień.

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października, ale na czwarty kwartał tego roku EA planuje także Titanfall 2 - jeszcze bez konkretnej daty. Pomimo takiego nagromadzenia premier strzelanek, EA nie obawia się o wyniki swoich gier.

1
Battlefield 1

Na temat ewentualnego konfliktu wypowiedział się dyrektor generalny firmy, Andrew Wilson, podczas konferencji z inwestorami po ogłoszeniu najnowszych wyników finansowych.

Jak określił, gatunek strzelanek FPP to „gigant na rynku gier wideo”, z przychodami na poziomie 4,5 mld dolarów rocznie.

- Fani tego gatunku to bardzo szeroka i zróżnicowana grupa graczy, podchodząca do zabawy z różnymi motywacjami - wyjaśnia menedżer. - Część szuka szybkiej rozgrywki, inni nieco bardziej strategicznej, a część chce połączenia obu, ale w innym kontekście.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

- Rezultat jest taki, że w naszej ocenie dzięki tym dwóm tytułom mamy bardzo mocną pozycję, by dostarczyć najszerszy zestaw systemów rozgrywki w strzelankach i poradzić sobie bardzo dobrze w tej kategorii.

- Jak widzicie, przyjęcie Battlefield 1 było bardzo ciepłe. Rośnie także energia wokół Titanfall 2 i nie możemy się doczekać, by pokazać więcej na EA Play w czerwcu - dodaje Wilson.

Mowa o imprezie Electronic Arts, organizowanej w tym roku po raz pierwszy - 12 czerwca, zaraz przed targami E3.

Warto wspomnieć, że jesień to także debiuty Gears of Wars 4 (11 października) czy też Call of Duty: Infinite Warfare i Modern Warfare Remastered (4 listopada). Fani strzelanek będą mieli co robić.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami