Alaska i trasy offroadowe - mod do American Truck Simulator

Jazda w terenie na Alasce i pustyni.  

Przy braku nowych map, każdy mod dodający nowe trasy do American Truck Simulator jest mile widziany. Zwłaszcza jeśli jest ciekawy, a dodane lokacje niebanalne. Rzadko zdarzają się mapy oferujące naprawdę nowe wrażenia. A co jeśli moglibyśmy wybrać się na przejażdżkę po bezdrożach, starając się dostarczyć towar? Przed nami śnieg, góry, zaspy, wydmy i kręte pustynne drogi przypominające obraz zagłady.

Mod, którego nazwa może być lekko myląca, dodaje nie tylko drogę do Alaski - długa i mroźna jest tylko połową lokacji dodanych w grze. Druga część to pustynne połacie terenu. Na trasach nie zabraknie martwej roślinności, stromych podjazdów i bardzo krętych dróg. Gdzieniegdzie napotkamy zepsute ciężarówki, a to wszystko podczas jazdy z cennym ładunkiem.

Droga na Alaskę, chociaż dużo prostsza, także przysporzy nam przygód. Początkowo pokonać będziemy musieli długą, pustą trasę obrośniętą małymi drzewkami. Powinniśmy więc zaopatrzyć się w pełny bak paliwa, ponieważ stacje benzynowe to rzadkość. Na miejscu napotkamy zamarznięte rzeki i ugrzęźnięte w zaspach pojazdy, a nam samym przyjdzie przedzierać się przez śnieg i nie dać się zakopać.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Autor
001
002

1. Wersja moda

1.4 (stan na 13.05.2016)

2. Zawartość moda

 • Alaska oraz droga do alaski.
 • Drogi pustynne.
 • Miasta z infrastrukturą.
 • Ugrzęźnięte ciężarówki w piasku i śniegu.
 • Lodowe drogi.
 • Dziury w lodowiskach.
 • Zaspy.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

 • Pełnej wersji gry American Truck Simulator na PC.

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Pobierz plik moda.
 2. Wypakuj pobrany plik.
 3. Plik „USA Offroad Alaska Map v1.4 By Rob Viguurs (NO MODULE)” umieść w katalogu „C:\Users\Nazwa użytkownika\Documents\American Truck Simulator\mod”.
 4. Aktywuj mod w menedżerze modów w grze.
 5. Koniec. Mod został zainstalowany poprawnie.

5. Autor

Strona moda

Powrót do spisu treści: Mody do American Truck Simulator - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami