Uncharted 4 - Wpisy do dziennika (miejsca i interakcje)

Wszystkie zapiski z notatnika Drake'a.

Podczas swojej przygody, Drake będzie przyglądał się sporej liczbie dziwnych mechanizmów, będzie badał przeróżne rzeźby i obrazy. Za każdym razem wykona notatkę w swoim dzienniku (dostaniesz się do niego wciskając touchpad). Poniżej przedstawiamy, co trzeba zrobić by je wszystkie odnaleźć.

Pamiętaj, że nie w każdym rozdziale znajdują się notatki - jeśli dany rozdział nie znajduje się na liście, oznacza to, że nie odnajdziesz w nim fragmentów dziennika.

***

Rozdział 8: Grób Henry'ego Avery'ego

Pierwszy wpis - po przejściu przez wrota otwierające drogę do katedry, trafisz do cmentarza. Przeskocz murek na lewo od ciebie. Zobaczysz rozkopane groby, Nate zrobi wtedy notatkę.

uncharted4422

Drugi wpis - gdy ustawisz światła z krucyfiksów, podejdź do drzwi. Zobaczysz na nich konstelację gwiazd, w tym momencie Nate wykona wpis w dzienniku.

uncharted4400

***

Rozdział 9: Ci, którzy zasłużą...

Pierwszy wpis - po rozpoczęciu rozdziału podejdź do posągów na wprost. Z prawej strony znajduje się klatka z trupem wewnątrz, kliknij na niej (trójkąt) by wykonać notatkę.

uncharted4401

Drugi wpis - po wykonaniu łamigłówki z wiadrem i krzyżami, przełączasz włącznik otwierający przejście. Ponownie zerknij na ten sam włącznik a Nate wykona notatkę.

uncharted4402

Rozdział 10: Dwanaście wież

Pierwszy wpis - dojechałeś autem do wieży, wysiądź z jeepa i wejdź na wieżę schodami. Wejdź do jej środka i spójrz na znak na podłodze, a Nate zrobi notatkę.

uncharted4403

Drugi wpis - podjeżdżając do wieży, której strzegli ludzi Nadine i po uporaniu się z nimi, dostań się do środka. W ruinach najbliżej drogi znajdziesz przełącznik dynamitu, który wysadzi wejście. Wejdź do środka i spójrz na znak znajdujący się na podłodze.

uncharted4404

Trzeci wpis - gdy wyjedziesz z tunelu, kierując się w prawo po chwili dotrzesz do zabudowań z żołnierzami. Mijając ich z prawej strony, jadąc wzdłuż ściany zobaczysz w oddali dym. Jedź w jego kierunku, trzymając się z lewej strony. Po chwili przejedziesz nad skarpą dojeżdżając do wielkiej rzeźby. Spójrz na nią nieco z oddali, ustawiając się na wprost niej a Nate wykona wpis.

uncharted4405

Czwarty wpis - zeskocz z rzeźby i wsiądź do auta. Mając z prawej strony rzeźbę, dojedź do urwiska i skręć w lewo jadąc ku górze. Za chwilę zobaczysz trzecią piracką wieżę. Wyjdź z auta i wejdź na wieżę z prawej strony. Wewnątrz na podłodze obejrzyj znak.

uncharted4406

***

Rozdział 12: Na morzu

Pierwszy wpis - gdy usiądziesz za sterem łódki, płyń ciągle przed siebie aż dopłyniesz do największej z wysp (na lewo od tej z piracką wieżą). Wysiądź na ląd i idź przed siebie aż dojdziesz do krzyża. Obejrzyj grób.

uncharted4407

Drugi wpis - gdy usiądziesz za sterem łódki, płyń ciągle przed siebie aż dopłyniesz do największej z wysp (na lewo od tej z piracką wieżą). Okrąż ją z lewej strony, aż na lewo w oddali zobaczysz malutką wysepkę z rozbitą łajbą. Wysiądź na wyspie i podejdź do rozbitego statku by wykonać wpis w dzienniku.

uncharted4408

Trzeci wpis - gdy usiądziesz za sterem łódki, płyń ciągle przed siebie aż dopłyniesz do największej z wysp. Z prawej strony panowie zobaczą mniejszą wyspę z wieżą piracką. Okrąż ją z lewej strony i płyń dotąd, aż zobaczysz sporą plażę. Wysiądź z niej i idź w głąb lądu. Po chwili zobaczysz przypiętego do pala truposza, zbadaj jego ciało.

uncharted4409

Czwarty wpis - w momencie, gdy wydobędziesz z ziemi posąg Avery'ego, przedostań się na wyspę z tym posągiem, wejdź na górę po schodach na prawo, a następnie stań pod nim.

uncharted4410

Piąty wpis - gdy wejdziesz na fragmenty wieży a z niej na belkę i skoczysz na wprost trzymając się liny, to wylądujesz na nowej platformie. Pod tobą znajduje się błoto, po którym będziesz zjeżdżał. Na końcu, gdy już wstaniesz na nogi, skieruj się w prawo. Wejdź na skałę, a potem zejdź po niej w dół. Na dole skręć w lewo i dojdź do krawędzi, oglądając posągi w tle. Wtedy Nate zrobi notatkę.

uncharted4423

Szósty wpis - gdy wejdziesz na fragmenty wieży a z niej na belkę i skoczysz na wprost trzymając się liny, to wylądujesz na nowej platformie. Pod tobą znajduje się błoto, po którym będziesz zjeżdżał. Na końcu, gdy już wstaniesz na nogi, skieruj się na prawo, zejdź na dół. Stojąc na krawędzi klifu skocz rzucając linę o posąg. Następnie zaczep się liną o włócznię drugiego posągu znajdującego się po lewo. Zjedź na dół. Następnie wejdź przez przejście z prawej strony. Dostaniesz się do komnaty, a w niej na środku stoi stół z makietą. Obejrzyj ją.

uncharted4424

***

Rozdział 13: Rozbitkowie

Pierwszy wpis - gdy owiniesz linę wokół drzewa, wykonasz skok tuż obok wodospadu. Przedostań się na półkę z prawej strony, a potem wejdź w lewo do jaskini. Dojdź do krawędzi i wykonaj daleki skok nad przepaścią. Skieruj się w prawo na kolumnę, wejdź na jej szczyt. Nate zapali latarkę, skieruj się w prawo pod ścianę, na której zobaczysz wymalowaną trupią czaszkę.

uncharted4411

Drugi wpis - gdy wykonasz skok zjeżdżając po żwirze, to wdrap się po skale i idź po wodzie w głąb jaskini. Kieruj się w prawo aż wyjdziesz poza jaskinię, a Nate zgasi latarkę. Skocz w lewo na skały. Wejdź na nie i spójrz lewo, stoisz obok trupa trzymającego notatkę. Teraz spójrz w górę a tam zobaczysz kolejnego trupa - Nate teraz zrobi notatkę.

uncharted4412

***

Rozdział 14: Dołączcie do mnie w raju

Pierwszy wpis - zeskocz za Samem poziom niżej, gdy skończycie rozmawiać, zostaw go samego, niech schodzi niżej. Ty natomiast idź w prawo po podeście, przeskocz na sąsiedni budynek. Z niego na kolejny ten z otwartym oknem. Przejdź przez budynek idąc prosto, zeskocz w dół. Pobiegnij do budynku naprzeciwko, na lewo od wejścia leży martwy koń. Nate zrobi teraz notatkę.

uncharted4413

Drugi wpis - zeskocz za Samem poziom niżej, gdy skończycie rozmawiać, zostaw go samego, niech schodzi niżej. Ty natomiast idź w prawo po podeście, przeskocz na sąsiedni budynek. Z niego na kolejny ten z otwartym oknem. Przejdź przez budynek idąc prosto, zeskocz w dół. Pobiegnij do budynku naprzeciwko, przed nim skręć w prawo a dobiegniesz do tablicy z kodeksem pirackim.

uncharted4414

Trzeci wpis - z początkiem rozdziału natomiast idź w prawo po podeście, przeskocz na sąsiedni budynek. Z niego na kolejny ten z otwartym oknem. Przejdź przez budynek idąc prosto, zeskocz w dół. Wyjdź z budynku idąc na wprost, za nim skręć ostro w prawo, idź przed siebie, po czym wejdź do budynku z lewej strony. Idź na wprost w kierunku posągu. Okrąż go i odczytaj napisy na nim.

uncharted4415

Czwarty wpis - z początkiem rozdziału natomiast idź w prawo po podeście, przeskocz na sąsiedni budynek. Z niego na kolejny ten z otwartym oknem. Przejdź przez budynek idąc prosto, zeskocz w dół. Wyjdź z budynku idąc na wprost, za nim skręć ostro w prawo, idź przed siebie, po czym wejdź do budynku z lewej strony. Idź na wprost w kierunku posągu. Gdy staniesz pod nim, Sam zobaczy dyby ustawione z prawej strony. Zagadaj do niego, a Nate zrobi rysunek.

uncharted4416

***

Rozdział 15: Łupieżcy Libertalii

Zaczynając misję, pobiegnij na wprost pomiędzy regały, a przed sobą zobaczysz głowę statuy Avery'ego, obejrzyj ją.

uncharted4417

***

Rozdział 17: Na dobre i na złe

Pierwszy wpis - po przejażdżce jeepem obok wodospadów, dojeżdżacie do urwiska. W tle widać zabudowania oraz młyn wodny. Zjedź autem na dół i zatrzymaj się przed wielkim kołem młyna. Spójrz na koło a Nate zrobi notatkę.

uncharted4418

Drugi wpis - po tym jak próbując przejechać most, ten zawali się, wydostań się na prawy brzeg korzystając z liny zaczepionej o drzewo. Na brzegu idź prawym brzegiem aż dojdziesz do skały. Spójrz w oddali na lewą część mostu. Nate zrobi wtedy wpis w dzienniku.

uncharted4419

***

Rozdział 18: New Devon

Pierwszy wpis - wejdź na skrzynię, a z niej dostań się na dach. Skieruj się w prawo dobiegając do żony, aż dach się zarwie i spadniecie w dół. Wpłyń do domu znajdującego się za posągami aniołów. W jego środku płyń w lewo. Wyjdź z wody na wprost i skieruj się do pokoju na prawo. Wejdź na deski po prawej stronie - obok okna. Potem skręć w prawo i od razu w lewo. Tuż za drzwiami idź w prawo, a gdy miniesz kolumny skręć w lewo i podejdź do okna. Spójrz na wazę, a Nate zrobi notatkę.

uncharted4420

Drugi wpis - po tym jak zrzuciłeś Elen szafę, po której weszła za tobą, zawróć do miejsca, w którym przed chwilą się wspinałeś. Po lewo jest kolejny regał, podnieście go (trójkąt). Idź w prawo, a potem otwórz drzwi na lewo (trójkąt). Obejrzyj filmik. Gdy się skończy spójrz na środek stołu i zrób notatkę.

uncharted4421

Następnie: Uncharted 4 - Opcjonalne rozmowy

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami