Uncharted 4 - Rozdział 16: Bracia Drake'owie

Nate i Sam odnajdują dziennik swojej mamy.

Bracia Morgan włamują się do wielkiej rezydencji słynnej kolekcjonerki dzieł sztuk. Podczas przeszukiwań odnajdują dziennik swojej mamy. Zostają przyłapani na gorącym uczynku a po ucieczce przed policją, zmieniają nazwisko na Drake.

Zobacz także lokalizację znajdziek z tego rozdziału na oddzielnej stronie naszego poradnika: Uncharted 4 - Skarby: rozdziały 14 - 22.

Włamanie do rezydencji

Rozpoczynając misję pobiegnij przed siebie i stań pod drzwiami frontowymi. Spróbuj je otworzyć (∆). Te niestety ani drgną, są zamknięte. Skręć w lewo biegnąc za Samem, okrążycie dom z lewej strony zachodząc go od tyłu.

Sam wejdzie na daszek, poda ci rękę - doskocz do niej (X). Skocz na dach z lewej strony a potem na prawo na gzyms, po którym przed chwilą wspinał się Sam. Następnie przez okno dostań się do środka budynku.

Pomyszkuj trochę na stryszku, otwierając kolejne pudła (∆), a szybko się przekonasz, że nie ma w nich nic wartościowego. Sam znajdzie klapę w podłodze, która zaprowadzi was do innej części domu. Skocz za bratem.

uncharted4056
W tym pudełku znajduje się dziennik mamy braci Drake

W kolejnym pomieszczeniu nie znajdziesz nic interesującego. Pójdź w prawo, gdzie drogę przesłonią ci zaryglowane drzwi. Wraz z bratem pchnij je (□) a w końcu ustąpią. Wejdź do dziwnego pomieszczenia z sarkofagami.

Idź przed siebie, zejdź schodami kierującymi cię w dół. Zejdziesz do pralni, tam otwórz drzwi na prawo, w kolejnym pomieszczeniu zrób to samo. Trafiłeś do jadalni, po lewo znajduje się rzymska zbroja, dla zabawy załóż hełm (∆). Skręć w lewo a potem w prawo by dojść do dużego pomieszczenia z wielkimi schodami.

Wejdź po schodach i spróbuj się dostać do innych pomieszczeń. Niestety drzwi będą zamknięte, wtedy Sam zejdzie na dół. Stanie pod oknem, próbując przesunąć regał. Pomóż mu.

Dziennik mamy braci Drake

Po zrobieniu zdjęcia polaroidem, wskocz na szafkę. Z niej na gzyms ponad regałem. Po gzymsie kieruj się w lewo, aż dojdziesz do szybu wentylacyjnego. Wejdź do niego (∆). Idź nim prosto, potem na końcu drogi skręć w lewo. Otwórz drzwiczki (∆, □).

W pokoju, do którego dotarłeś, idź na prawo od łóżka. Na kredensie leży klucz. Użyj go do otworzenia drzwi wejściowych, tak by mógł do ciebie dołączyć Samuel.

uncharted4057
Uciekając przed policją, wspinaj się po rynnach

Wyjdźcie z pokoju na korytarz, dojdźcie do jego końca i otwórzcie drzwi z prawej strony. Po wejściu do pokoju na wprost drzwi znajduje się biurko. Pod nim pudełko z dokumentami, otwórz je (∆). Przejrzyj książkę a potem obejrzyj dłuższy przerywnik filmowy.

Uciekając przed policją wyjdź przez okno na dach, po rynnie dostań się na szczyt dachu. Z niego skocz na komin. W dalszej części ucieczki, po prostu biegnij za bratem, który wyprowadzi cię poza granicę posiadłości i wzrok policjantów.

Następnie: Uncharted 4 - Rozdział 17: Na dobre i na złe

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami