Uncharted 4 - Rozdział 15: Łupieżcy Libertalii

Wewnątrz pustego skarbca.

Bracia Drake przeszukują opustoszały skarbiec pirackiego miasta. Wewnątrz są ślady walki, ale ani odrobiny złota. Podczas wyjścia z wieży nadziejemy się na Nadine i jej żołdaków.

Zobacz także lokalizację znajdziek z tego rozdziału na oddzielnej stronie naszego poradnika: Uncharted 4 - Skarby: rozdziały 14 - 22.

Przeszukiwania skarbca

Rozpoczynając misję, rozejrzyj się po szufladach. W pewnym momencie Sam stojący na środku pokoju, zobaczy złotą monetę. Podejdź do niego i porozmawiaj. Następnie udaj się na prawą stronę pokoju, wraz z bratem przesuń regał (∆). Teraz Sam opuści żyrandol na środku pomieszczenia.

Jednak by się do niego dostać, musisz wejść na jeden z regałów, np. na ten znajdujący się na wprost ciebie (jeśli stoisz przy mechanizmie od żyrandola). Za regałem znajduje się stolik, po którym dostaniesz się na górę. Teraz zahacz linę o żyrandol (L1).

uncharted4054
Skacz po łańcuchach zwisających z żyrandoli, w kierunku wieży znajdującej się z lewej strony

Podciągnij się nieco na linie i skocz na drugi łańcuch tuż przed tobą. Z niego przedostań się na obrazy na prawo od dziury w ścianie, przez którą prześwituje piracka wieża. Wejdź przed dziurę w murze, a potem po ścianie wieży wskocz przez otwarte okno.

Wejdź na górę po schodach, na szczycie wespnij się po kamieniu i wyjdź na zewnątrz. Odwróć się w prawo. U góry zobaczysz belkę, o którą należy zahaczyć linę. Ale będziesz mógł to zrobić, tylko jeśli skoczysz na ścianę na wprost i nieco się wespniesz. Teraz rzuć linę (L1).

Ucieczka z walącej się wieży

Wdrap się po linię na górę, złap się gzymsu. Idź w prawo i wejdź po oknie wyżej. Przez balkon dostaniesz się do nowego pomieszczenia. Stań na jego środku podsadzając Sama (∆) na strych, stamtąd brat zrzuci ci kufer, po którym dostaniesz się do niego.

Teraz skorzystaj z drabiny na lewo wychodząc na dach. Po krótkim filmiku zejdź z wieży za Samuelem. W pewnym momencie zacznie się ostrzał rakietowy wieży, po której schodzisz. Natychmiast zeskocz poniżej łapiąc się prętów. Gdy po prawo wybuchnie okno, wskocz do niego wchodząc do środka wieży.

uncharted4055
Idź na prawo i dostań się do środka tego budynku

Schodź w dół wieży, skacząc po przeciwległych krańcach schodów. Gdy wieża się zapadnie, spadając rzuć linę (L1). Wdrap się po niej i wskakuj po odpadających elementach budowli. Biegnij na wprost do zamkniętych drzwi, otwórz je (kwadrat), a potem do kolejnych z lewej (∆).

Gdy zaczniesz zjeżdżać po błocie, w ostatnim momencie przed upadkiem w przepaść wykonaj skok (X) na przeciwległy budynek. Idź na jego prawą ścianę, gdy ta się zapadnie, złap się belek i wdrap się na piętro.

Stamtąd wydostań się na zewnątrz przez okno na prawo. Po ścianie na górę, do kolejnego okna, gdzie czeka cię walka z Nadine, w zasadzie większość z walki jest oskryptowana, tylko w niektórych momentach rób uniki (∆). Wtedy pojawi się znak trójkąta.

Gdy Nadine wyrzuci cię z budynku, wejdź po belkach na prawą ścianę, zaczep się liny i dostań na balkon powyżej. Zeskocz w dół w kierunku walczących.

Następnie: Uncharted 4 - Rozdział 16: Bracia Drake'owie

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami