Wiedźmin 3: Krew i Wino zadebiutuje 31 maja - raport

Datę premiery na krótko ujawniono na Steamie.

Premiera dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3 odbędzie się prawdopodobnie 30 lub 31 maja - wynika z informacji opublikowanych na krótko na karcie produktu na Steamie, zapewne w wyniku pomyłki.

1
Ups

Doniesiania należy traktować z przymrużeniem oka, choć jeszcze niedawno w serwisie Reddit ujawniła się osoba także mówiąca o 31 maja, powołując się na szczegóły z jednej z polskich sieci sklepów.

Część osób podaje, że na Steamie widziała datę 30 maja, inni mówią o 31 maja. Różnica wynika zapewne ze stref czasowych i rejonu świata, skąd przeglądano witrynę sklepu (dzięki, NeoGAF).

Strona produktu została już usunięta, lecz doniesienia potwierdzają screeny oraz serwis SteamDB.info.

Źródła zdają się więc wskazywać na końcówkę obecnego miesiąca jako datę debiutu rozszerzenia, choć oficjalnie nadal podaje się tylko „pierwszą połowę roku”.

Bliżej źródła znajdują się twórcy ze studia CD Projekt, którzy w ostatnim wywiadzie przyznali, że Krew i Wino zadebiutuje najpewniej jeszcze przed targami E3, rozpoczynającymi się 14 czerwca.

Warto dodać, że nie było to jednak oficjalne potwierdzenie wydawcy, a jedynie okres, który „byłby najbardziej sensowny”.

Akcja Krew i Wino toczy się w bajkowej krainie Toussaint, znajdującej się na północno-wschodnim skraju Nilfgaardu. Pożoga wojny nie dotarła jak dotąd do tych spokojnych terenów, przez co pozostały one malownicze i kuszące swym naturalnym pięknem.

2

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami