Uncharted 4 - Rozdział 5: Hector Alcazar

Sam musi wydostać się z celi.

Sam Drake wydostaje się z panamskiego więzienia, nim jednak mu się to uda, musi przejść długą drogę walcząc z nacierającymi policjantami. Na koniec będąc już na wolności, musi przekonać brata, by pomógł mu w kolejnej karkołomnej misji.

Ucieczka z celi

Twój towarzysz z celi obmyślił plan ucieczki. Jego zbrojni towarzysze z gangu właśnie przyszli was odbić z rąk policji. Cela się otworzyła, biegnij za Hectorem. Najpierw w prawo do końca korytarza, potem ponownie w prawo po schodach.

uncharted4014
Wyjdź z celi gdy tylko ta zostanie otwarta przez gangsterów

Weź broń od Hectora i poczekaj aż otworzą się drzwi. Przejdź przez nie, bądź czujny, bo wkrótce będziesz musiał użyć broni. Skręć w prawo i wbiegnij schodami pod górę. Schowaj się za przewróconym stołem i strzelaj do nadbiegających strażników. Skręć w prawo i ponownie stocz walkę z policjantami stojącymi na pierwszym piętrze.

Wysadzona ściana

Po wbiegnięciu do pomieszczenia z zamkniętymi drzwiami, Hector wysadzi je wraz ze ścianą. Schowaj się za zasłoną i przebiegnij przez nowo powstałą dziurę. Schowaj się za rurami i ostrzelaj dwóch żołnierzy przed tobą.

Skręć w lewo gdzie po chwili zaatakuje cię z zaskoczenia policjant. Z nim poradzi sobie Hector, pobiegnij za nim wbiegając na schody. Na górze wyjdziesz do pomieszczenia, gdzie pod tobą znajdzie się wielu przeciwników. Chowając się za przeszkodami, wystrzelaj ich jeden po drugim. Zeskocz na dół.

Podejdź do drzwi, na których jeden z gangsterów zakłada dynamit. Nim jednak otworzy drzwi, zginie od kuli kontratakujących policjantów. Schowaj się za kolumnami i odeprzyj atak. Następnie poczekaj na wysadzenie drzwi, a potem przejdź nimi.

Wbiegnij schodami po lewej stronie. Wydostaniesz się na dziedziniec, jednak wpierw wespnij się na skrzynie i przeskocz przez płot by stanąć obok Hectora.

Bitwa na placu

Wybiegając na plac stanąłeś w samym środku wielkiej bitwy ze strażnikami. Chowaj się za cegłami i stamtąd prowadź ostrzał. Celuj w czerwone beczki, które wybuchając, zabiją postronnych wrogów. Przyj do przodu, chowając się za kolejnymi przeszkodami. Uważaj na ostrzał z karabinu maszynowego ustawionego na budynku naprzeciwko placu. Na szczęście wkrótce wysadzi go jeden z twoich towarzyszy.

uncharted4015
Korzystając z osłon, wystrzelaj nacierających policjantów

Wbiegnij do pomieszczenia, a dalej w górę po schodach. Wraz z towarzyszami zabij nadbiegających oponentów, zeskocz na dół i skieruj się w lewo. Wskocz na żółtą kratę i wespnij się po niej. Przeskocz balustradę.

Następnie: Uncharted 4 - Rozdział 6: Złodziejska krew

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami