Uncharted 4 - Rozdział 3: Malezyjska fucha

W poszukiwaniu kontenera na dnie rzeki.

Nate zatrudnił się w firmie wydobywającej wraki z dna rzeki. Właśnie rozpoczynasz jedno ze zleceń, polegające na wyciągnięciu zatopionej przyczepy.

Zobacz także lokalizację znajdziek z tego rozdziału na oddzielnej stronie naszego poradnika: Uncharted 4 - Skarby: rozdziały 1 - 9.

W poszukiwaniu zagubionego towaru

Nurkując w rzece, nie przejmuj się informacją od kolegi, że masz mało tlen. Ten ci się nie skończy, niezależnie od tego, jak długo pozostaniesz pod wodą. Płyń cały czas na wprost, po dłuższej chwili zobaczysz wielką skałę. Możesz przepłynąć nad nią lub pod nią. Wybierz drugą opcję. Trzymaj się lewej ściany i skręć w zagłębienie. Po chwili przed twoimi oczami, w wąskim korytarzu ukaże się czerwona blacha. Zbadaj ją (∆).

Wypłyń z korytarza i płyń na wprost, po chwili po lewej stronie zobaczysz zagubiony kontener. Po jego lewej stronie podpłyń do osi i zbadaj ją (∆). W tym miejscu zaczepisz liny by wyciągnąć przyczepę. Następnie podpłyń do jej tyłów by otworzyć ją (∆).

Wpłyń do środka kontenera, zbadaj skrzynie na jego końcu. Okaże się, że brakuje dwóch z nich - musisz je odnaleźć. Pierwsza znajduje się dosłownie za tobą, w piasku w kierunku wyjścia, wyjmij ją (∆). Niestety zakleszczyła się. Pomiń ją i podpłyń po drugą. Ta znajduje się zaraz po prawej stronie od wejścia - z oddali zobaczysz czerwony metal.

Zabierz skrzynię (X) do środka kontenera i ustaw w środku tam gdzie reszta skrzyń.

Wydobywanie kontenera

Kolega opuścił ci liny tak, byś zaczepił je wokół osi przyczepki. Podpłyń do lin, złap je (∆) a potem zanurz się. Musisz przepłynąć przez każdą oś tak, by lina ją oplotła a następnie wciśnij ∆. Zrób to z każdą z dwóch osi.

uncharted4012
Gdy Jameson opuścił chwytak, złap liny i zaczep je o obie osie przyczepy

Teraz odsuń się od kontenera i pozwól go podnieść wyciągarce. Podpłyń pod kontener i zabierz skrzynię, której wcześniej nie mogłeś wydostać (wciskaj X). Umieść ją w środku kontenera, tak jak poprzednią skrzynię. Na koniec podpłyń do suwnicy i złap się jej (∆) a Jameson wyciągnie cię na powierzchnię.

Gdy opuścisz się z suwnicy, idź przed siebie. W oddali na prawo zobaczysz Jamesona w czerwonym kontenerze, podejdź do niego. Po krótkiej rozmowie zawrócicie razem do kontenera. Otwórz skrzynię (∆).

Następnie: Uncharted 4 - Rozdział 4: Zwyczajne życie

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami