Ujawniono edycje specjalne gry Battlefield 1

Z wczesnym dostępem.

Firma Electronic Arts ujawniła, że zapowiedziana wczoraj gra Battlefield 1 dostępna będzie w tak zwanej Edycji Ochotnika i wersji kolekcjonerskiej.

01

Osoby, które zamówią oba zestawy, rozpoczną zabawę trzy dni przed planowaną premierą produkcji - 18 października.

Pierwsze wydanie zawierać ma pakiety dodatkowego wyposażenia - Piekielnego Wojownika, Czerwonego Barona, Lawrence'a z Arabii, a także pięć paczek bojowych z broniami i pojazdami.

Nabywcy tej wersji będą mogli ponadto tydzień wcześniej zagrać w darmową mapę, która zostanie udostępniona po premierze Battlefielda 1.

Cena zestawu zależy od platformy docelowej. Na PC kosztuje 239 zł, posiadacze Xbox One zapłacą 369 zł, zaś na PlayStation 4 pakiet wyceniono na 349 zł.

Zobacz: Battlefield 1 - premiera i najważniejsze informacje

W skład wydania kolekcjonerskiego wejdzie z kolei mierząca 35,5 centymetra figurka, płócienny plakat, karty do gry, naszywka oraz kartka z kodem na bonusowe DLC, która zostanie zapakowana w pojemnik używany do przesyłania listów gołębiami pocztowymi.

Osoby, które zdecydują się na zakup tej wersji, otrzymają jeszcze zawartość Edycji Ochotnika oraz metalowe pudełko na grę.

Zestaw wyceniono na 219,99 dolarów (około 855 zł). Z ujawnionych dotychczas informacji wynika jednak, że zarezerwowane jest tylko dla klientów Amazonu. Nie wiadomo czy pojawi się w ofercie polskich sklepów.

02

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami