Oznaczenie nieodkrytych miejsc, zadań i znajdziek - mod do Fallout 4

Narzędzie, dzięki któremu niczego nie przeoczymy.

Fallout 4 pełne jest lokacji, zadań i specjalnych przedmiotów do znalezienia, takich jak magazyny czy figurki vault-boya. Za pomocą jednego narzędzia możemy upewnić się, że niczego nie przeoczymy w kupach gruzu post-nuklearnego Bostonu.

Po wgraniu moda, w naszym ekwipunku pojawi się specjalny przedmiot. Autor moda sugeruje, żeby obiekt ten przypisać do jednego z klawiszy skrótów. Menu modyfikacji bowiem lubi kolidować z pip-boyem. Jest to jedyne niedopatrzenie, ponieważ narzędzie zostało stworzone tak, aby nie przeszkadzało innym mechanizmom gry.

Po uruchomieniu programu wyświetlone zostanie menu, w którym wybrać możemy śledzenie misji, znaczników mapy, lokacji, magazynów, figurek i holodysków. Mod jest więc idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy nie chcą przeoczyć niczego w trakcie rozgrywki, a banalna instalacja szybko wprowadzi nas w obsługę nowego narzędzia.

Jak działa mod?

Mod dodaje narzędzie dla naszego Pip-Boya, które oznacza przeoczone miejsca. na liście lokacji oznaczanych przez mod są: magazyny, figurki, niewyczyszczone lokacje, holotaśmy, zadania i markery na mapie.

002

Jak zainstalować moda?

Mod należy pobrać ze strony moda. W zakładce „FILES” należy kliknąć „download manually”. Po wypakowaniu pliku przenosimy go do katalogu z grą, a nastepnie aktywujemy w menu gry.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Szybki zapis w trybie przetrwania - mod do Fallout 4

Kolejny mod pomija blokadę szybkiego zapisu w trybie przetrwania, dodając przedmiot, który nam na to pozwala.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami