Zapowiedź Battlefield 5: trwa transmisja na żywo

Wyciekła grafika promocyjna?

Przedstawiciele DICE i Electronic Arts rozpoczęli transmisję na żywo, w trakcie której przedstawiają historię cyklu Battlefield. Wszystko w ramach oczekiwania na zapowiedź nowej odsłony serii.

bf5art
Bez efekciarskich efektów otrzymamy żołnierza z czasów I wojny światowej

Battlefield 5 zostanie ujawniony o godzinie 22:00.

Spekulacje fanów na podstawie różnych źródeł zaowocowały kilkoma teoriami dotyczącymi okresu, w którym osadzone zostaną wydarzenia nowej gry DICE.

Część głosów wskazuje na okres I wojny światowej. W ujawnionym wczoraj teaserze nad żołnierzem pojawia się ogromny obiekt - niektórzy uważają, że jest to sterowiec. Te statki powietrzne były wykorzystywane w trakcie Wielkiej Wojny.

Dziś internautom udało się także dotrzeć do zdjęcia z obrazem promującym podobno Battlefielda 5 w dashboardzie Xbox One. Ta grafika również wskazuje na okres I wojny - żołnierz zdaje się trzymać pistolet Mauser C96 i pałkę używaną podczas walki w okopach.

Wielu miłośników serii uważa, że twórcy powrócą do korzeni, czyli do okresu II wojny światowej. Są także teorie mówiące o wkroczeniu na pole alternatywnej historii pierwszej połowy XX wieku.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami