Jeff Kaplan - reżyser gry - wyjaśnił na oficjalnym forum Blizzarda, że Overwatch nie otrzyma dodatkowej zawartości podczas premiery.

1

Wszystkie postacie, mapy i tryby gry dostępne w otwartej becie są odzwierciedleniem finalnej wersji, która zadebiutuje 24 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

„Wersja, w którą gracie, jest tą, która zostanie udostępniona w trakcie premiery, pomijając drobne poprawki” - tłumaczy Kaplan.

Deweloper odniósł się również do brakującego trybu rankingowego, który był dostępny w trakcie zamkniętych testów.

„Tryb został usunięty, gdyż zebraliśmy sporo opinii, które pozwolą nam go ulepszyć. Podjęliśmy trudną decyzję. Byłoby fajnie, gdyby był dostępny w trakcie otwartej bety i podczas premiery” - wyjaśnia.

„Czuliśmy jednak, że możemy go usprawnić, więc zdecydowaliśmy, że pojawi się chwilę po premierze. Nigdy nie chcieliśmy dodawać do gry czegoś, co nie spełnia naszych standardów”.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Kaplan zapewnił też, że jego zespół pracuje nad ogromną ilością nowej zawartości, która pojawi się w nadchodzących miesiącach.

Warto przypomnieć, że obecnie trwają otwarte testy gry na wszystkich platformach docelowych. Beta zakończy się 9 maja.

W Overwatch bierzemy udział w potyczkach dwóch sześcioosobowych drużyn. Dokładne cele rozgrywki są zależne od mapy. Może to być przejmowanie punktów kontrolnych lub na przykład eskorta pojazdu.

Reklama