Strzelanka Overwatch bez trybu rankingowego w dniu premiery

Wystartowała otwarta beta.

Tryb Rywalizacji w sieciowej strzelance Overwatch nie pojawi się w grze w dniu premiery, ponieważ wymaga przeprojektowania i dopracowania.

1

Ta „poważniejsza” opcja zabawy z sezonami i rankingami, grupująca zawodników według poziomu umiejętności i innych statystyk, nie pojawiła się także w rozpoczętych już otwartych testach.

Jak przyznaje producent Jeff Kaplan, największym problemem byli gracze opuszczający mecze w trakcie ich trwania, co rujnowało balans. Trzeba przyznać, że tryb dodano stosunkowo późno, bo dopiero na nieco ponad dwa tygodnie przed zakończeniem zamkniętej fazy testów.

„Podczas zamkniętej bety intensywnie pracowaliśmy nad rozgrywką rankingową” - napisał deweloper na oficjalnym forum dyskusyjnym.

„Czytaliśmy opinie społeczności i wzięliśmy je sobie do serca. W wyniku tego zdecydowaliśmy tymczasowo wyłączyć tryb rankingowy w otwartej becie, by przeprojektować system i uczynić go lepszym.”

„Planujemy przywrócić odświeżony tryb rankingowy po premierze Overwatch” - zapewnia Kaplan.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Dzisiaj do otwartych testów przystąpić mogą już wszyscy zainteresowani, na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Beta potrwa do 9 maja. Do gry na Xbox One jest wymagane konto Xbox Live Gold - konto PlayStation Plus nie jest konieczne podczas otwartych testów, ale będzie wymagane do gry po premierze. Pełna wersja ukaże się 24 maja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami