Realistyczna trawa - mod do Skyrima

Nowe tekstury trawy w wysokiej rozdzielczości z paralaksą.

W miarę pojawiania się kolejnych modyfikacji czyniących oprawę Skyrima bardziej realistyczną, coraz bardziej rosła popularność takiego upiększania wirtualnego środowiska. By poprawić wygląd gry, należy wgrać cały szereg modów, które podmienią tekstury, dodadzą efekty i zmienią odbiór wizualny. Najprostszym zabiegiem i jednym z pierwszych kroków jest podmiana plików graficznych.

Dostępne w rozdzielczości 4K tekstury trawy idealnie pasują do otaczającego nas świata gry. Fotografie i kolorystyka specjalnie dobrane i dostosowane do całej reszty, świetnie współgrają z modelami i grafikami. Łagodne przenikanie się tekstur również wpłynie na pozytywny odbiór, ponieważ mają duże wymiary, a powtarzalność naniesionych detali jest rzadka.

Wysokiej jakości tekstury okraszone zostały także paralaksą. Efektem wyświetlania detali grafiki oraz głębi w zależności jak blisko znajduje się wzrok obserwującego. Ciekawy efekt coraz częściej stosowany w grafice w środowisku 3D staje się standardem i nie zostaje pominięty także przez moderów. Dzięki efektowi paralaksy, kępki trawy i detale tekstury wydadzą nam się jeszcze bardziej rzeczywiste, sprawiając wrażenie bycia modelem 3D, a nie płaską teksturą.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Autor

1. Wersja moda

2 (stan na 04.05.2016)

2. Zawartość moda

 • Nowe tekstury ziemi oraz trawy w rozdzielczości 4K.
 • Mapowanie paralaksy tekstur.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Wejdź na stronę moda.
 2. W zakładce „FILES” pobierz mod manualnie lub przez menadżer.
 3. Aktywuj pobrany mod.
 4. Koniec. Mod został zainstalowany poprawnie.

5. Autor

Renthal311
Strona moda.

Powrót do spisu treści: Mody do Skyrima - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami