Obszerny dodatek Far Harbor do Fallout 4 debiutuje 19 maja

Mroczna wyspa tajemnic.

Przedstawiciele Bethesdy opublikowali pierwszy trailer rozszerzenia Far Harbor do gry Fallout 4. Podano też datę premiery - dodatek zadebiutuje 19 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Materiał pozwala przyjrzeć się nowej lokacji - wyspie, którą odwiedzimy w DLC. Możemy też dostrzec kilka niespotykanych wcześniej rodzajów przeciwników.

Gracze udadzą się do Far Harbor, by rozwikłać pewną zagadkę związaną ze zleceniem dla agencji detektywa Valentine'a, znanego z podstawowej fabuły.

Majowe rozszerzenie wprowadzi do gry największy teren jaki kiedykolwiek pojawił się w DLC od Bethesdy, a więc większy nawet od terenów wprowadzanych w dodatkach do różnych odsłon The Elder Scrolls.

Far Harbor to także ostatnie z zapowiedzianych w lutym DLC do Fallouta 4. Deweloperzy zaznaczyli jednak, że w przyszłości prawdopodobnie zajmą się produkcją kolejnych.

Poniższy trailer zawiera fragmenty scen dialogowych, dlatego ostrzegamy przed spoilerami.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami