Lepszy system kradzieży - mod do Skyrima

Ułatwienie sprzedaży skradzionych dóbr.

Kradzież kieszonkowa to często wykorzystywany przez niektórych mechanizm. Co jednak jeżeli chcemy sprzedać skradzione przedmioty? Oznaczone jako skradzione, stają się dowodem zbrodni, a my odpowiedzieć musimy przed wymiarem sprawiedliwości. Mechanizm oznaczania przedmiotów jako skradzionych powinien działać inaczej, zwłaszcza kiedy w grę wchodzą drobne i bezwartościowe rzeczy. Teraz nie musimy już szukać pasera żeby sprzedać skradzioną słodką bułkę.

Tematem braku sprawiedliwości w półświatku Skyrim, zajmuje się mod zmieniający pewne wartości w grze. Po wgraniu odpowiednich plików, przywłaszczone przedmioty, jeżeli nie zostaliśmy przyłapani na gorącym uczynku, nie zostają oznaczone jako skradzione, a my spokojnie będziemy mogli wieść dalsze życie złodziejaszka, a nawet sprzedać łup prawowitemu właścicielowi.

Jest jednak pewna granica nie do przekroczenia. Wartość kradzionej własności nie może przekraczać 500 sztuk złota. Autor moda tłumaczy próby przywłaszczenia drogocennych przedmiotów tym, że właściciel skradzionej, drogiej rzeczy, może szukać zguby lub nawet rozpuścić wieść o kradzieży wartościowego towaru. Nici więc z łatwego łupu o dużej wartości. Nadal będzie oznaczony jako skradziony.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Informacje dodatkowe
 6. Najczęściej zadawane pytania i problemy
 7. Autor
001

1. Wersja moda

1.0 (stan na 04.05.2016)

2. Zawartość moda

 • Usunięcie oznaczenia przedmiotu jako skradziony jeżeli nie zostaliśmy przyłapani na łamaniu prawa.
 • Skradziony przedmiot o wartości 500 lub wyższej nadal oznaczany będzie jako skradziony.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Zainstaluj SKSE
 2. Przejdź na stronę moda i pobierz plik moda w zakładce „FILES”.
 3. Aktywuj mod.
 4. Koniec. Mod został zainstalowany poprawnie.

5. Informacje dodatkowe

 • Wartość oznaczania przedmiotów jako skradzione (domyslnie 500) wyłączyć lub zmienić możemy w pliku Data/SKSE/Plugins/ItemStealPlugins.ini.

6. Najczęściej zadawane pytania i problemy

 • Mod nie wpływa na zadania dla gildii złodziei.
 • Jeżeli skradzione przedmioty umieścimy w pojemniku lub martwym ciele i wyciągniemy je, nie będą już oznakowane jako skradzione.

7. Autor

meh321
Strona moda.

Powrót do spisu treści: Mody do Skyrima - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami