Mechanika Superhot wkrótce także w Fallout: New Vegas

Dzięki pomysłowej modyfikacji.

Fallout: New Vegas przekroczyło już zasłużony wiek pięciu lat, ale twórcy modyfikacji nadal chętnie sięgają po produkcję studia Obsidian, planując kolejne interesujące projekty.

1

Jednym z nich jest pomysł niejakiego „Xilandro”, zmieniający system walki na przypominający mechanikę z polskiej strzelanki Superhot.

Przypomnijmy: pomysł na rozgrywkę w tej grze jest dosyć nietypowy - czas płynie tylko wtedy, gdy główny bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga.

To samo widać także w poniższym materiale wideo od Xilandro. Ten zapewnia, że wprowadza ostatnie poprawki, a modyfikacja powinna być gotowa za kilka dni.

Zadbano o czerwone smugi i inne detale, jak fakt, że w Superhot kule nie zwalniają do zera, lecz zachowują pewną prędkość nawet, gdy postać się nie rusza, co nieco utrudnia ich wymijanie.

To nie pierwszy interesujący pomysł od Xilandro, który pracuje obecnie także nad symulatorem lotu F-80 „Vulture” w Fallout: New Vegas.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami