Wszystkie DLC do trybu sieciowego Uncharted 4 będą darmowe

Szczegóły rozgrywek sieciowych.

Studio Naughty Dog za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation zdradziło plany związane z trybem sieciowym Uncharted 4: Kres Złodzieja.

1

Twórcy poinformowali, że wszystkie przyszłe dodatki, zawierające między innymi nowe tryby, bronie i mapy, będą udostępniane za darmo. Deweloperzy nie chcą tworzyć podziałów pomiędzy graczami.

Poszczególne elementy ekwipunku będzie można odblokować za pomocą specjalnej waluty, którą zdobędziemy dzięki wygrywaniu potyczek i wykonywaniu dziennych zadań.

Gracze będą mogli wybierać spośród dwóch rodzajów skrzyń. W jednej znajdą się przedmioty użytkowe (bronie, boostery itp.), w drugiej natomiast elementy dodatkowe (skórki, kapelusze, malowania twarzy, okrzyki itp.).

Co ważne, elementy zawarte w skrzyniach nigdy nie będą się powtarzać. Kompletowanie ekwipunku powinno być zatem sprawne.

Naughty Dog zamierza aktywnie wspierać tryb sieciowy. Już latem zadebiutują nowe tryby rozgrywki, mapy, bronie i boostery.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Jesienią w grze pojawi się tryb kooperacji, jeszcze więcej map, skórek i broni. Wsparcie tytułu zostało zaplanowane aż do okresu letniego przyszłego roku.

Wśród dostępnych trybów znajdzie się zarówno klasyczny drużynowy Deathmatch (także w wersji rankingowej), Grabież, jak i specjalne próby, w których gracze rywalizują przeciwko wrogom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję.

Ciekawie zapowiada się też Command. Uczestnicy muszą przejmować wrogie posterunki, zapewniające punkty zwycięstwa. Ustrzelenie kapitana przeciwników jest dodatkowo nagradzane.

Uncharted 4: Kres Złodzieja zadebiutuje 10 maja wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami