Startuje szósty sezon zmagań rankingowych Diablo 3

Jest nowa łatka.

Dzisiaj o godzinie 17:00 polskiego czasu rozpocznie się szósty sezon zmagań rankingowych Diablo 3, co - już tradycyjnie - wiąże się z publikacją nowej łatki dla zręcznościowego RPG.

2
Podboje

Aktualizacja 2.4.1 dostępna jest już od 26 kwietnia, wprowadzając między innymi ujawnione już jakiś czas temu dodatki kosmetyczne dla postaci.

Legendarne mikstury można teraz rozłożyć na części, by otrzymać zapomnianą duszę. Jest też nowy podgatunek goblina skarbnika, czyli „goblin menażerion”, po zabiciu zostawiający „kosmetycznych” towarzyszy, którzy nie pomogą nam w walce.

Do tego mnóstwo zmian w balansie rozgrywki oraz w klasach postaci i przedmiotach. Pełną listę znaleźć można na oficjalnej stronie gry.

W szóstym sezonie pojawiają się specjalne cele do wykonania, nagradzane kolejnymi elementami zestawu Dar Haedriga. Należy osiągnąć 70. poziom doświadczenia, pokonać Izuala na poziomie trudności Udręka II lub wyższym, po czym ukończyć 20 poziom Głębokiej Szczeliny w grze solo.

Do tego powrót kilku Podbojów z przeszłości. To dodatkowe wyzwania, jak wykonanie zadania przed upływem wyznaczonego czasu czy ulepszenie trzech legendarnych klejnotów do poziomu 65.

Sezon potrwa około trzech miesięcy, lecz twórcy nadal nie planują przenosić rozgrywek tego typu na konsole.

1
Nowe zestawy

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami