Hyper Light Drifter z opcją lokalnej kooperacji na PC

W wersji beta.

Zręcznościowa gra akcji Hyper Light Drifter wzbogaciła się na Steamie o opcję kooperacji, dostępną w wersji beta dla zainteresowanych użytkowników.

1

„Wycięliśmy ten tryb miesiące przed premierą ze względu na brak czasu, ale teraz powróciliśmy do pomysłu, zapewniającego sporo frajdy” - czytamy w komunikacie twórców.

Beta dostępna będzie do 2 maja, po czym kooperacja zostanie wyłączona i powróci dopiero, gdy deweloperzy w pełnią ją dopracują.

Aby pobrać odsłonę testową, klikamy Hyper Light Drifter na liście w bibliotece prawym przyciskiem myszy, wybieramy Właściwości, następnie zakładkę Beta i z listy poniżej opcję „coop”.

Decyzję cofamy, wracając do standardowego ustawienia. Potrzebny jest co najmniej jeden kontroler - druga osoba może grać na klawiaturze.

Hyper Light Drifter to połączenie klasycznej formuły The Legend of Zelda - konkretnie A Link to the Past - tajemniczej atmosfery i niewybaczającego błędów systemu walki.

„Angażująca, tajemnicza przygoda, która wymaga od gracza cierpliwości, ale wynagradza to świetną atmosferą i satysfakcjonującym modelem walki” - napisał w recenzji Mateusz.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami