Beta kosmicznego Dreadnought startuje 29 kwietnia

Sieciowe starcia potężnych statków.

Już jutro, 29 kwietnia, rozpoczynają się zamknięte testy sieciowej gry Dreadnought. Na oficjalnej stronie wciąż można zgłosić chęć udziału w becie.

Dostęp do testów można sobie zagwarantować kupując tak zwany Pakiet Założycielski. Tańszy kosztuje 10 euro, oferuje jeden statek i zestaw kosmetycznych przedmiotów. Drugi pakiet to koszt 40 euro - zawiera pięć statków, walutę do wykorzystania w grze i inne bonusy.

Warto zaznaczyć, że finalna wersja będzie produkcją Free to Play.

Podstawą rozgrywki w Dreadnought są kosmiczne bitwy wielkich statków. Gracze biorą udział w potyczkach dwóch pięcioosobowych drużyn. Każdy okręt wyposażony jest w kilka rodzajów broni.

Dostępne jednostki są zróżnicowane - niektóre specjalizują się w szybkim i niezauważonym zbliżeniu się do wroga, inne to potężne, latające fortece.

Za produkcję odpowiada niemieckie studio Yager, twórcy Spec Ops: The Line. Pełna wersja Dreadnought zadebiutuje przed końcem roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami