Adam Jensen opowiada o swojej misji w Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Zarys fabularny i opis podstawowych systemów rozgrywki.

Twórcy Deus Ex: Rozłam Ludzkości opublikowali nowy materiał wideo, w którym przedstawiono opis głównego wątku fabularnego, a także podstaw rozgrywki.

Narratorem jest główny bohater, Adam Jensen, opowiadający o swojej misji.

Akcja gry osadzona jest po wydarzeniach z Buntu Ludzkości i po katastrofie, w trakcie której ludzie z cybernetycznymi implantami zostali zdalnie zmuszeni do zaatakowania innych.

Konflikt między zwykłymi obywatelami a „ulepszonymi” to główny motyw opowieści. Wielu ludzi z wszczepami jest prześladowanych, niektórzy stają się agresywni i dołączają do grup ekstremistycznych.

Jensen współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Odwiedzimy różne miejsca na całym świecie, w tym Pragę. Nasza postać nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Deweloperzy zadbali też o wprowadzenie nowych broni i gadżetów. Gracze otrzymają więcej możliwości ogłuszania wrogów, pojawią się także dodatkowe narzędzia dla miłośników agresywnej gry.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje 23 sierpnia na PC, PS4 i Xbox one.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami