Winylowa płyta z muzyką w zestawie kolekcjonerskim Mafia 3

Będą też polskie napisy.

Dystrybutor gry akcji Mafia 3 w naszym kraju podał szczegóły na temat dostępnych w Polsce edycji, potwierdzając także plany na tłumaczenie tytułu.

1
Brak poszanowania dla zasad BHP

Premiera 7 października, w oryginalnej, angielskiej wersji językowej lub z napisami, do wyboru. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Poza standardowym wydaniem gry w sprzedaży będzie też wydanie „Delux Edition”, zawierające dodatkowo planowaną przepustkę sezonową, przy cenie łącznie nieco niższej, niż przy kupowaniu season passa osobno.

Do tego wydanie kolekcjonerskie, z gadżetami. W zestawie za około 500 zł (i 580 zł na konsolach) znajdziemy wszystkie elementy Delux Edition, a także płytę winylową ze ścieżką dźwiękową, album z grafikami oraz - osobno - ilustracje z gry.

Zamówienie dowolnego wydania przed premierą premiowane jest zestawem DLC o nazwie „Pakiet Rodzinny”, zawierającym trzy bronie i tyle samo „unikatowych” samochodów.

Nie jest obecnie jasne, co wejdzie w skład przepustki sezonowej.

Głównym bohaterem Mafii 3 jest Lincoln Clay, czarnoskóry weteran wojny w Wietnamie. Fabuła skoncentruje się na walce postaci z włoską mafią.

W rozgrywce ważne będą więc postacie poboczne z naszej „drużyny”, w tym trójka dowódców, z którymi będziemy ściśle współpracować. Zaoferują nam swoje umiejętności i wsparcie w zamian za przysługi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami