Wiedźmin 3: Krew i Wino - opublikowano pierwsze screeny

Bez daty premiery, ale z Łasiczką.

CD Projekt ujawnił pierwsze oficjalne screeny z rozszerzenia Krew i Wino do Wiedźmina 3, debiutującego najpóźniej pod koniec czerwca. Niestety, nie podano dokładnej daty premiery.

1

Imponujące obrazki ujawniają piękne panny (jest i sama Anna Henrietta - Łasiczka), nie mniej urokliwe okolice, przebrzydłe potwory - dla kontrastu, a także dziwną wieżę maga, wielkie grzyby (czyżby halucynacje po winie?) czy też imprezę pod pawilonem.

Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach bohater trafi do księstwa. Krew i Wino to drugi - po Sercach z kamienia - dodatek do Wiedźmina 3. Główny wątek ma być dwukrotnie większy niż w pierwszym DLC, oferując około 20 godzin zabawy.

Akcja dodatku dzieje się w bajkowej krainie Toussaint, znajdującej się na północno-wschodnim skraju Nilfgaardu. Pożoga wojny nie dotarła jak dotąd do tych spokojnych terenów, przez co pozostały one malownicze i kuszące swym naturalnym pięknem.

Jeśli mowa o materiałach wideo, to tutaj również CD Projekt nie rozpieszcza - musimy zadowolić się nieoficjalnymi ośmioma sekundami z marcowej prezentacji jednego z deweloperów.

„Toussaint jest czymś zupełnie nowym w stosunku do miejsc, które odwiedziliście w Dzikim Gonie. Z pozoru utopijna, pełna bajecznych kolorów kraina, która jednak pozostawia dziwne wrażenie, że coś niepokojącego dzieje się tuż za naszymi plecami” - zapewnia Marcin Momot z CD Projektu.

Więcej o premierze i fabule dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino znaleźć można w tym miejscu.

Jeszcze jeden, dodatkowy screen został opublikowany na oficjalnym forum gry - ostrzegamy jednak przed ewentualnym (małym) spoilerem oraz dużą ilością krwi i zamieszczamy tylko link do obrazka.

2
3
4
5

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (21)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami