Trailer trybu sieciowego Gears of War 4 przypomina o testach beta

Są też skrzynki ze skórkami.

Microsoft przygotował nowy zwiastun Gears of War 4, przypominając o rozpoczynających się wkrótce otwartych testach trybu sieciowego, tylko na Xbox One.

1

Zamknięta beta już trwa, od 18 kwietnia. Zarezerwowana jest jednak dla posiadaczy Gears of War: Ultimate Edition, także w wersji PC. Swoje wrażenia opublikowali ostatnio koledzy z Digital Foundry.

Pozostali zainteresowani gracze będą mogli dołączyć do zmagań od 25 kwietnia. Testy zakończoną się tydzień później, 1 maja.

Poniższy zwiastun stawia w głównej mierze na brutalne krojenie przeciwników za pomocą pił motorowych wbudowanych w karabiny. Jest też spojrzenie na mapy, tryby czy nowe możliwości postaci, jak przeskakiwanie przez osłony.

Do tego świeże bronie, ciosy kończące i wirtualne skrzynki do otwarcia, zawierające kolekcjonerskie karty z bonusami i skórkami - ponieważ żadna gra nie może obejść się bez tego elementu.

Pełna wersja produkcji na Xbox One ukaże się 11 października. Nieoficjalnie mówi się także o ewentualnej konwersji na PC z systemami Windows 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami