Rocket League za darmo na Steamie w ten weekend

Dołącz do 14 mln graczy.

Wszyscy zainteresowani mogą w ten weekend sprawdzić sieciowe Rocket League w wersji PC, dzięki promocji na Steamie.

1
Wiedźmiński medalion na antence - najnowszy gadżet

Gra pozostanie darmowa do niedzieli, do godziny 22 wieczorem. Jeśli tytuł przypadnie nam do gustu, kupimy ją o 40 procent taniej, za 12 euro (ok. 52 zł).

Darmowy weekend kończy się zaraz przed publikacją aktualizacji, wprowadzającej między innymi tryb koszykówki, także na PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Tymczasem deweloperzy odpowiedzialnego za grę studia Psyonix pochwalili się wczoraj na Twitterze, że łączna liczba graczy w Rocket League przekroczyła 14 milionów. Otwarty weekend na Steamie na pewno nie zaszkodzi.

Imponujący wynik osiągnięto pomimo początkowego rozprowadzania produkcji za darmo, w ramach oferty dla abonentów usługi PlayStation Plus na PS4.

Założenia gry są proste. Dwa zespoły - składające się z jednego, dwóch, trzech lub czterech zawodników - mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami