The Binding of Isaac: Afterbirth ukaże się 10 maja na Xbox One i PS4

W planach wersja na Wii U.

Posiadacze konsol nareszcie się doczekają. Niezależny projektant Edmund McMillen poinformował, że rozszerzenie Afterbirth do gry The Binding of Isaac: Rebirth na Xbox One i PlayStation 4 ukaże się 10 maja.

01

DLC ma zostać wydane również na Wii U, choć dokładna data premiery nie jest znana. Na platformie Nintendo pakiet powinien pojawić się jednak „w ciągu najbliższych miesięcy”.

Na PC dodatek zadebiutował w październiku ubiegłego roku. Przyniósł ze sobą ponad sto godzin zabawy.

W skład rozszerzenia weszło tysiąc nowych pokoi, dziesięć wyzwań, kolejny bohater do wyboru, alternatywna wersja ostatniego rozdziału, a także niedostępny wcześniej tryb rozgrywki.

W dodatku zmieniono również wygląd niektórych etapów i wprowadzono nowych bossów oraz wrogów. Pojawiły się też nagrody za przejście kampanii fabularnej na najwyższym poziomie trudności.

Samo The Binding of Isaac: Rebirth jest rozbudowaną i ulepszoną wersją tytułu stworzonego w technologii flash, który ujrzał światło dzienne w 2011 roku. Rozgrywka polega na przemierzaniu podziemi oraz walce z potworami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami