Drobne opóźnienie Mirror's Edge: Catalyst - premiera 9 czerwca

Zmiana o dwa tygodnie.

Electronic Arts zdaje się starać ominąć obfitujący w premiery maj, przesuwając premierę gry akcji Mirror's Edge: Catalyst o dwa tygodnie - do 9 czerwca (i 7 czerwca w USA).

1

Dotychczas zakładano, że tytuł „resetujący” serię z Faith w roli głównej zadebiutuje 26 maja. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Erik Odeldahl z odpowiedzialnego za prace studia Dice zapewnia, że twórcy chcą wziąć pod uwagę opinie z zamkniętej bety, startującej jutro.

„Jednym z najważniejszych elementów bety i pełnej wersji gry jest rozgrywka społecznościowa” - wyjaśnia. „Biegi zaprojektowane przez nas, tworzenie własnych prób czasowych, wspinanie się na szczyt rankingów i komunikacja z innymi sprinterami to tylko niektóre funkcje.”

„Korzystamy z najnowocześniejszej technologii, aby zapewnić jak najlepszą jakość rozgrywki społecznościowej. Dopilnujemy też, żeby wprowadzić zmiany, które sugerujecie w opiniach po zamkniętej becie.”

Czerwcowa data premiery to już kolejne opóźnienie produkcji, którą pierwotnie planowano jeszcze na luty tego roku, by później zmienić założenia właśnie na maj.

Catalyst to przedstawiciel przygodowych gier akcji, w którym rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Gracze obejmują kontrolę nad Faith Connors, która wykorzystuje parkour do sprawnego przemieszczania się po mieście, walcząc z potężną korporacją.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami