Autor zaprezentowanej niedawno grafiki, która pojawi się na pudełku rozszerzenia Krew i Wino do Wiedźmina 3, pokazał alternatywne wersje obrazka.

01
Grafika, która znajdzie się na okładce pudełkowego wydania dodatku Krew i Wino

Za powstanie ilustracji odpowiada polski artysta Darek Zabrocki. Okazuje się, że przygotował jeszcze trzy inne projekty okładek, które opublikowano na łamach serwisu Gamepur.

Na wszystkich widocznych jest ten sam element - puchar wina. Na pierwszej widzimy Geralta w towarzystwie istoty przypominającej diabła. Niewykluczone, że może być głównym antagonistą bohatera.

Druga grafika prezentuje Białego Wilka w rozchełstanej koszuli i z rozpuszczonymi włosami.

Trzeci obrazek jest najbliższy ilustracji, która znajdzie się na pudełku dodatku Krew i Wino - wiedźmin zasiada na tronie, za którym znajduje się skrzydlaty potwór.

Dokładne szczegóły na temat rozszerzenia nie są znane. Wiadomo tylko, że akcja osadzona zostanie w bajkowej krainie Toussaint, która położona jest w północno-wschodniej części cesarstwa Nilfgaardu.

Wątek główny zagwarantuje z kolei około 20 godzin zabawy, a więc dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzedniego DLC - Serc z kamienia.

02
Alternatywne wersje okładek dodatku Krew i Wino

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki