Nowe fragmenty rozgrywki z Nier: Automata od twórców Bayonetta

Kilkanaście minut akcji.

W internecie pojawiły się nowe fragmenty rozgrywki z Nier: Automata - powstającej w studiu Platinum Games kontynuacji tytułu z 2010 roku.

01

Ujęcia pokazano w trakcie zorganizowanej wczoraj w japońskim Tokio imprezie poświęconej grze. Twórcy produkcji zaprezentowali poziom osadzony na placu budowy.

W ukazanych przez deweloperów sekwencjach nie zabrakło walk z różnego rodzaju przeciwnikami, wśród których znalazł się też sporych rozmiarów boss.

Gameplay pochodzi z japońskiej wersji gry (opatrzony jest też komentarzem w języku mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni), ale nie przeszkadza to w oglądaniu.

Na temat Nier: Automata wciąż wiadomo niewiele. Główną bohaterką jest android imieniem 2B, który został wysłany na Ziemię w celu ochrony planety przed mechanicznymi kosmitami.

Produkcja opierać ma się na podobnych założeniach, jak pierwowzór sprzed sześciu lat - do rozgrywki będą więc wplatane elementy z innych gatunków, pojawią się też różne warianty kamery.

Konkretna data premiery tytułu nadal nie jest znana, ale gra powinna ukazać się na konsoli PlayStation 4 jeszcze w tym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami