Udostępniono wczesną wersję Out of Ammo - strategii od twórcy DayZ

Gra powstaje z myślą o VR.

W ramach wczesnego dostępu na Steamie pojawiła się testowa wersja Out of Ammo - debiutanckiej gry założonego przez Deana Halla studia RocketWerkz.

01

Tytuł można nabyć na platformie Valve za 14,99 euro (ok. 64 zł).

Nowy projekt autora DayZ jest strategią, która powstaje z myślą o technologii rzeczywistości wirtualnej. Do działania wymaga zestawu HTC Vive.

W produkcji gracze dowodzą grupą żołnierzy. W trakcie zabawy można wydawać wojakom różnego rodzaju rozkazy, wznosić konstrukcje obronne i wzywać wsparcie w postaci ostrzału z powietrza.

Interesująca opcją jest możliwość przejęcia bezpośredniej kontroli nad jednym z komandosów. Wówczas gra zamienia się w strzelankę - możemy atakować przeciwników, chować się za osłonami oraz rzucać granaty.

Samym bohaterem kierujemy korzystając z funkcji śledzenia ruchów użytkownika.

W obecnej wersji Out of Ammo znalazły się cztery mapy (Woodland, Desert, Alpine i Urban), a także pięć klas postaci - Rifleman, Sniper, Medic, Engineer i Rocketeer.

Deweloperzy ze studia RocketWerkz podkreślają, że w obecnym kształcie gra w wielu elementach może być nieintuicyjna. Ostrzegają również, że mogą pojawić się problemy z działaniem na komputerach ze starszymi kartami graficznymi.

Autorzy obiecują jednak, że bardziej doszlifowana wersja tytułu zostanie udostępniona w ciągu miesiąca lub dwóch

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami