Kosmetyczne dodatki w nowej aktualizacji Diablo 3

Skrzydła, zwierzaki i inne.

Zbliża się zakończenie kolejnego sezonu rankingowych zmagań w Diablo 3, z czym zazwyczaj wiąże się publikacja nowej aktualizacji - tak będzie i tym razem.

1
Half-Life 3 confirmed?

Na oficjalnym blogu gry Blizzard podaje garść detali na temat łatki 2.4.1, koncentrującej się raczej na kosmetycznych zmianach i dodatkach.

Podczas eksterminacji potworów natkniemy się na przykład na nowe przedmioty do transmogryfikacji, w tym hełm przypominając headcraba z Half-Life czy broń wyglądem nawiązująca do działa czołgowego.

Specjalny goblin po zabiciu zostawi towarzyszy, którzy nie biorą udziału w walce. Ujawnione już modele to rączka z „Rodziny Addamsów”, mała kózka czy chłopczyk z mieczykiem.

Jest też kilka innych nagród „dla najwytrwalszych”, takich jak kolorowa ramka na portret czy nowe modele skrzydeł do założenia na plecy postaci.

Jak można się domyślać, nie wszyscy fani są zadowoleni z ogłoszenia, spodziewając się raczej bardziej znaczących zmian w mechanice rozgrywki. „Peciki, skrzydełeczka, tęczowe ramki. Łłiii juhuuu tego było trzeba tej grze, dziękujemy” - napisał Tulipan w komentarzu.

2
Prawie jak piesek

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami