Dodatek Engineers do Elite: Dangerous wkrótce w wersji beta

Sporo zmian.

Pierwotne plany dotyczące kosmicznego symulatora Elite: Dangerous zakładały, że rozszerzenie The Engineers zadebiutuje jeszcze w kwietniu. Daty uległy zmianie, ale teraz dowiedzieliśmy się, że aktualizacja zadebiutuje w przyszłym miesiącu w wersji beta.

1
Jeden z wynalazków

Łatka będzie drugą - po Planetary Landings - częścią większego pakietu Horizons, przypominającego przepustkę sezonową, udostępniającą nową zawartość wraz z upływem czasu.

The Engineers wprowadza sporo znaczących nowości i modyfikacji, w tym system rzemiosła i rozwinięte pozyskiwanie cennego wyposażenia z wraków. Do tego możliwość rozwoju statystyk poszczególnych modułów naszego statku czy też „eksperymentalne” efekty broni.

Surowce potrzebne do budowy gadżetów i ulepszeń znajdziemy nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale także na powierzchniach planet, gdzie lądować możemy właśnie dzięki aktualizacji Planetary Landings.

Nie można zapomnieć też o tytułowych inżynierach, którzy to właśnie będą odpowiedzialni za dostarczanie schematów i montowanie wyposażenia. Będą to postacie niezależne z własnymi specjalizacjami, historią, wymaganiami i nastawieniem do postaci gracza - będziemy musieli budować relacje z każdym z osobna.

Tymczasem wszyscy posiadacze gry - nie tylko ci z dodatkiem Horizons - otrzymają w tym samym czasie łatkę 1.6, „kompletnie przeprojektowującą system misji”.

Wersja beta The Engineers powinna zadebiutować w pierwszym tygodniu maja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami