Opis trzech stref Filadelfii w zwiastunie Homefront: The Revolution

Od czerwonej do zielonej.

Nowy zwiastun Homefront: The Revolution - opublikowany przez Techland, dystrybutora gry - prezentuje krótki opis trzech stref Filadelfii, które odwiedzą gracze.

W strefie czerwonej trwają niemal nieustające potyczki ruchu oporu z wojskami okupanta. To obszar wyludniony, w którym rebelianci założyli swoją bazę wypadową. Tutaj zajmiemy się przejmowaniem kluczowych miejsc, by rozwijać możliwości bojowników o wolność.

Obszar czerwony to także możliwości organizowania zasadzek i pułapek na wrogie patrole oraz wzmożona obecność snajperów wśród ruin. Najwięcej czasu użytkownicy spędzą właśnie w tej strefie.

Żółta strefa jest częścią miasta kontrolowaną niemal całkowicie przez wojska koreańskie, a także gęsto zaludnioną. Gracze zajmą się tutaj działaniami dywersyjnymi. Wtapiając się w tłum zakłócą sygnały propagandowe, zniszczą ważne obiekty, uwolnią więźniów.

Z czasem rebelianci zyskają dostęp do strefy zielonej, w której znajdują się najważniejsze struktury przeciwnika. Obecność militarna okupanta jest tutaj największa.

Homefront: The Revolution debiutuje 20 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami