This is the Police pozwoli wcielić się w skorumpowanego policjanta

Nietypowa gra przygodowa.

Po udanej kampanii na Kickstarterze w ubiegłym roku, przygodowe This is the Police zmierza latem tego roku na PC, pozwalając wcielić się w skorumpowanego policjanta.

1
Zarządzamy też posterunkowymi i detektywami

Gra trafi na wszystkie komputery osobiste (Windows, Mac, Linux), a „wkrótce później” także na PlayStation 4 i Xbox One.

Wcielamy się w komisarza oddziału policji, służącego na tym stanowisku od wielu lat, wiernie i uczciwie wypełniając obowiązki. Pewnego dnia sytuacja nagle się zmienia, a burmistrz Freeburg City daje nam 180 dni na opuszczenie biura.

Teraz nasza postać - Jack Boyd - wykorzystuje ostatnie miesiące, by zrealizować ostatni cel: pozyskać 500 tysięcy dolarów na bezpieczną emeryturę. Gracze wybiorą sposób realizacji tego celu: współpraca z mafią, łapówki, a może sprzedaż skonfiskowanej broni?

Jednocześnie nadal musimy zarządzać pracą posterunku, wysyłając (lub nie, w zależności od ewentualnych korzyści) policjantów na miejsce akcji, czy też samemu rozwiązując zagadki kryminalne.

Co interesujące, głos pod głównego bohatera podłoży sam Jon St. John, znany najlepiej z roli w Duke Nukem.

Studio Weappy z Mińska (co zapewnia chyba odpowiednie doświadczenia i wiarygodność gry) sfinansowało This is the Police na Kickstarterze, pozyskując ponad 35 tysięcy dolarów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami