Kilkanaście minut rozgrywki z bety Gears of War 4

Zespołowy deathmatch i Dodgeball.

W internecie pojawił się nowy materiał wideo poświęcony Gears of War 4. Trwające 13 minut nagranie zawiera fragmenty rozgrywki z trybu sieciowego gry, której szeroko zakrojone testy rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

01

W filmie zaprezentowano dwa warianty zabawy - klasyczny, zespołowy deathmatch oraz odmianę Dodgeball, gdzie pokonani wrogowie nie są wskrzeszani.

Sama rozgrywka nie będzie odbiegać zbytnio od tego, co znamy z poprzednich części serii. Większość czasu gracze spędzą na strzelaniu, turlaniu w celu uniknięcia wrogiego ostrzału oraz ukrywaniu się za osłonami.

Testy trybu sieciowego Gears of War 4 rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia. W becie wezmą udział właściciele Gears of War: Ultimate Edition (także w wersji PC).

Tydzień później do zabawy dopuszczeni zostaną pozostali użytkownicy Xbox Live, posiadający złote konto.

Pełna edycja produkcji ukaże się 11 października na konsoli Xbox One. Twórcy nie wykluczają, że kiedyś gra może zostać wydana również na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami