Pierwszy trailer Gears of War 4

Bez rozgrywki.

Wczoraj wieczorem Microsoft zaprezentował pierwszy zwiastun strzelanki Gears of War 4, emitowany podczas premiery serialu „Fear the Walking Dead”.

1

Materiał wideo nie zawiera fragmentów rozgrywki, oferując szybkie przejścia pomiędzy scenami z sielankowej przeszłości oraz z mniej atrakcyjnej teraźniejszości.

Zwiastun okraszono wersją piosenki „Sounds of Silence”. To także symboliczny powrót do przeszłości, ponieważ inny klasyczny utwór - „Mad World” - wykorzystano w 2006 roku w trailerze oryginalnego Gears of War, a w 2015 r. także w filmie promującym Gears of War: Ultimate Edition.

Datę premiery strzelanki Gears of War 4 w wersji Xbox One ustalono na 11 października tego roku. Gra rozpocznie nową trylogię, produkowaną przez studio The Coalition po przejęciu serii od Epic Games.

Akcja toczy się 25 lat po wydarzeniach z Gears of War 3. Gracze wcielą się w JD Feniksa - syna Marcusa Feniksa i głównego bohatera z poprzednich części cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami